Plastové vrecia

TAWI ponúka široký sortiment vákuových manipulátorov, ktoré vám umožňujú zdvíhať a presúvať plastové vrecia bez rizika poškodenia vreca alebo zranenia zamestnanca.

Eliminuje ťažkú, opakovanú manipuláciu. Pevné uchopenie poskytuje bezpečnú a spoľahlivú manipuláciu.

Vysoká návratnosť investícií – systémy platia samy za seba.

Manipulácia plastových vriec s minimálnou námahou

Plastové vrecia majú často rôzne typy povrchov a rozmerov. To dáva nepríjemný úchop a manipulácia s týmito predmetmi je výzvou. Naše manipulátory vám pomôžu prekonať túto výzvu a splatia sa vo veľmi krátkom čase znížením nárokov na úrazy na pracovisku a najmä zvýšením produktivity a efektivity.

Bezpečné zdvíhanie plastového vreca
Zvýšené riziko zranenia, ktoré prichádza s manuálnou manipuláciou s plastovými vrecami, môže tiež viesť k zvýšeným nákladom na poistenie a zníženiu produktivity v dôsledku absencie. Jednotky na manipuláciu s vákuovými vrecami TAWI od Albertina Packaging, s.r.o., vám umožňujú zdvíhať väčšinu typov vzduchotesných plastových vriec a vriec bezpečným, efektívnym a nákladovo efektívnejším spôsobom – celý deň, každý deň, bez zbytočného úsilia spojeného s opakovanou ručnou manipuláciou.

S vákuovým zdvíhačom TAWI môže operácie, ktoré si predtým vyžadovali viacerých zamestnancov, jednoducho riadiť jediný zamestnanec za kratší čas, s menšou námahou a menším rizikom.

Flexibilita je sila
Všetky riešenia vákuového zdvíhania TAWI je možné prispôsobiť vašim prevádzkovým potrebám a prispôsobiť ich konkrétnemu miestu alebo rozpočtu. Vákuové čerpadlo, ktoré poháňa systém, môže byť umiestnené až 30 metrov od skutočného zdvíhacieho bodu, zdvíhacia trubica je otočná, aby sa umožnila prevádzka o plných 360 stupňov, a zdvíhadlá môžu byť tiež nakonfigurované z nehrdzavejúcej ocele pre zariadenia s hygienickými obmedzeniami.

Škandinávsky dizajn pre efektívnejší proces
Všetky naše vákuové zdviháky spĺňajú najvyššie štandardy a boli starostlivo navrhnuté tak, aby odrážali požiadavky reálnych operácií. Prísavné nožičky sú vybavené gumenou obrubou, ktorá kompenzuje akýkoľvek únik vzduchu pri manipulácii s poréznym obalovým materiálom a prísavná pätka drží náklad bezpečne na mieste, kým nedosiahne podlahu. To platí aj v prípade výpadku prúdu, a to vďaka bezpečnostnému ventilu, ktorý vypne zariadenie a náklad jemne uloží pod úplnou kontrolou.

S vákuovými manipulátormi TAWI majú všetci operátori presnú a beztiažovú kontrolu aj nad tým najťažším a najneskladnejším vrecom alebo vrecom. To uľahčuje dosiahnutie rôznorodosti pracoviska, pretože všetci pracovníci môžu zdvíhať rovnaké bremená, čím sa odstránia fyzické obmedzenia veľkosti alebo sily.

Vhodné typy manipulátorov