Vychystávač objednávok

Vychystanie objednávok pomocou vysokozdvižného vozíka

Jedinečné riešenie pre mobilnú manipuláciu s materiálom a vychystávanie z paletových regálov. Jednoducho zdvihnite mobilnú jednotku akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom a choďte, kamkoľvek potrebujete.

Nosnosť: <80 kg
Kompatibilné s akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom alebo paletovým zdvihákom
Výškové nastavenie: 500 mm, elektronicky poháňané
Batéria: 24 V DC 180 Ah
Doba nabíjania batérie: 8 hodín
Užívateľsky prívetivý palubný ovládací panel
Nástroj Easy Reach poskytuje rozšírený dosah do paletových regálov

Vychystanie objednávok pre inteligentnú skladovú logistiku

Vyhcystanie objednávok za pohybu nebolo nikdy jednoduchšie! TAWI Mobile Order Picker je kompatibilný s akýmkoľvek typom vysokozdvižného vozíka alebo paletového zdviháka a umožňuje vám bez námahy vyberať tovar pomocou vákuového manipulátora.

Zefektívnite svoj pracovný postup pri vychystávaní objednávok pripojením mobilného vychystávacieho zariadenia TAWI k akémukoľvek typu vysokozdvižného vozíka alebo paletového zdviháka. Jazdite z paletového regálu do paletového regálu, aby ste bez námahy vybrali škatule a umiestnite ich na paletu predtým, ako prejdete k ďalšiemu regálu.

Používajte s akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom
Jednotka je kompatibilná so všetkými typmi vysokozdvižných vozíkov, takže sa môžete ľahko pohybovať vo svojich priestoroch. Pri presúvaní jednotky bezpečnostný zámok drží rameno výložníka bezpečne na mieste. Stlačením tlačidla spustíte integrovanú vákuovú pumpu a podporné nohy sa automaticky aktivujú, čo zaisťuje bezpečné a stabilné zdvíhanie. Spustenie čerpadla tiež automaticky uvoľní bezpečnostnú poistku na ramene výložníka. Jedno stlačenie tlačidla a ste pripravení začať vyberať tovar.

Zdvihnite čokoľvek a kdekoľvek
TAWI Mobile Order Picker je vybavený vákuovým zdvihákom namontovaným na kĺbovom ramene výložníka. V závislosti od požadovanej kapacity zdvihu je možné použiť rôzne modely vákuových zdvíhačov a rameno výložníka zvládne až 80 kilogramové bremená. Kĺbové rameno ponúka veľký rozsah pohybu s pracovnou plochou s priemerom 4 metre. Elektronicky riadené nastavenie výšky umožňuje jednotke ľahko sa prispôsobiť rôznym výškam zdvihu a výškovým obmedzeniam. Ide o zdvíhaciu pomôcku, ktorú si môžete prispôsobiť svojim požiadavkám a zabezpečiť tak efektívny pracovný postup, bezpečný pre operátorov aj tovar.

Efektívne využitie skladu a vychystávanie objednávok
Nástroj Easy Reach na vašom TAWI Mobile Order Picker umožní dosiahnuť optimálnu efektivitu pri vychystávaní objednávok a využití skladovania. Nástroj Easy Reach siaha až do paletových regálov a umožňuje operátorovi zdvíhanie bez fyzickej námahy. Vďaka rozloženiu hmotnosti náradia môže obsluha pohodlne stáť v uličke pri zdvíhaní škatule zo zadného konca palety. Nie je potrebné sa ohýbať, aby ste dosiahli do stojana alebo sa museli dvíhať v nepohodlnej polohe. Nehrozí nebezpečenstvo úrazu alebo zbytočného namáhania pracovníka.

S nástrojom Easy Reach môžete jednoducho vyberať tovar naskladaný tesne nad regálom, čo umožňuje optimálne využitie úložného priestoru. Už nie je potrebné skladovať objemný a ťažký tovar mimo paletových regálov.