Mobilné vákuové manipulátory TAWI

Náš sortiment mobilných zdvíhacích zariadení umožňuje rýchlu a efektívnu manipuláciu s bremenami či materiálom. Zariadenia sú ergonomické a bezpečné pre obsluhu aj náklad.

Vychystávač objednávok

Vychystávač objednávok

Mobilný vákuový manipulátor pre efektívne vychystávanie objednávok a manipuláciu v logistike. Pre bremená s hmotnosťou do 80 kg.

TAWI Mobile Order Picker je plne mobilný vákuový manipulátor kompatibilný s akýmkoľvek vysokozdvižným alebo paletovým vozíkom. Ideálne riešenie pre prípravu a kolektivizáciu objednávok na expedíciu, alebo akúkoľvek inú ručnú manipuláciu s tovarom, kde je kľúčová mobilita a úspora prcovnej sily. Váš vítaný druhý kolega do skladu, ktorý pracuje v režime 24/7/365.

Teleskopický vykladač

Teleskopický vykladač

Zvýšte produktivitu pri vykladaní voľne naloženého nákladu z nákladných áut a kontajnerov.

Vykladanie kontajnerov rýchlo a bez námahy, teleskopický vykladač TAWI zvyšuje produktivitu a znižuje fyzickú námahu pracovníkov. Tento ergonomický a užívateľsky príjemný vákuový zdvihák je navrhnutý tak, aby vytváral optimálny pracovný zážitok. Umožňuje uchopiť až 40 kg z ktorejkoľvek strany, otočiť o 360° a uvoľniť podľa potreby. Montuje sa na teleskopický dopravník, buď namontovaný vo výrobe, alebo dodatočne.

Vykladač kontajnerov

Vykladač kontajnerov

Rýchle a jednoduché zdvíhanie a manipulácia s týmto vákuovým zdvihákom, kompatibilným s akýmkoľvek vysokozdvižným vozíkom. Pre bremená s hmotnosťou do 40 kg.

Tento vákuový zdvihák pripojený k vozíku umožňuje rýchlu a jednoduchú ručnú manipuláciu s pohodlným uchopením jednou rukou.