Vykladač kontajnerov

Vákuový vysokorýchlostný vysokozdvižný vozík

Vďaka extrémne kompaktnej konštrukcii tohto nástavca na vozík môže operátor plynulo presúvať rameno dovnútra a von z paletových regálov a dosiahnuť tak všetok tovar na palete zhora nadol.

– Batéria a vákuová pumpa sú integrované v jednotke
– Podporné nohy zaisťujú optimálnu bezpečnosť pre obsluhu a náklad
– Prevádzkový čas: 3 hodiny nepretržitého používania

Vákuový vysokozdvižný vozík s veľkým rádiusom

Nástavec na vysokozdvižný vozík, ktorý vám umožňuje zdvíhať vysokou rýchlosťou a optimálnou ergonómiou a bezpečnosťou. Tento mobilný vákuový zdvihák je kompatibilný s akýmkoľvek typom paletového zdviháka alebo vysokozdvižného vozíka a ponúka skvelú prispôsobivosť a časovo efektívnu manipuláciu s materiálom.

Vždy, keď potrebujete rýchlo a efektívne manipulovať s tovarom s plnou mobilitou v rámci vašich zariadení, je pre vás riešením vákuový zdvíhač vysokozdvižného vozíka TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o.. Vďaka svojej nízkej konštrukcii tento kompaktný vysokozdvižný vozík umožňuje veľký dosah do paletových regálov, kontajnerov alebo nákladných áut.

Užívateľsky prívetivý a flexibilný
Uchopte, zdvíhajte a presúvajte akýkoľvek typ baleného tovaru vrátane krabíc, vriec a ďalších. Ergonomická rukoväť umožňuje rýchlu a efektívnu prácu s použitím iba jednej ruky na uchopenie a zdvíhanie tovaru. Uchopte a zdvihnite rýchlo a bez námahy, presuňte náklad tam, kde ho potrebujete, a rovnako ľahko ho uvoľnite. Kĺbové rameno umožňuje veľký rozsah pohybu a vďaka nízkej konštrukcii veže ľahko dosiahnete do paletových regálov alebo kontajnerov.

Plný dosah
Jednotka je navrhnutá tak, aby vám umožnila vyberať tovar z palety od vrchu až po spodok bez toho, aby ste si zaťažili telo. Sacia hlavica zachytáva náklad zhora alebo zboku a hadica vám umožní dosiahnuť až na spodnú vrstvu palety.
Nástavec na vysokozdvižný vozík je kompatibilný so všetkými typmi vysokozdvižných vozíkov alebo paletových zdvihákov, takže ho môžete jednoducho použiť kdekoľvek vo vašich priestoroch. Vákuové čerpadlo sa automaticky zastaví, keď sa jednotka zdvihne, aby sa premiestnila, a znova sa spustí, keď sa jednotka zapne. To znamená, že môžete zdvihnúť tovar na jednom mieste, presunúť sa na ďalší paletový regál a znova začať zdvíhať mimoriadne časovo efektívnym spôsobom.