Viacúčelový manipulátor

 

Multifunkčné vákuové manipulačné systémy

Uchopte zhora alebo zboku, zdvihnite vysoko nad hlavu alebo siahnite ďaleko do paletových regálov. Toto je skutočne multifunkčný zdvíhací nástroj.

Nosnosť: <270 kg
Rýchlosť zdvíhania: 0-1 m/s
Rukoväte: štandardné / jednoručné / ohybné / predĺžené
Náradie: široký výber náradia pre rôzne zaťaženia
Flexibilita: 360-stupňová rotácia

Každý môže prenášať bremená pomocou vákua

Myslíte si, že musíte byť veľký a silný, aby ste zdvihli 270 kíl? Nie pri sile vákua.

Uchopte a zdvihnite hocičo pomocou vákua

Vákuové manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. využívajú vákuovú technológiu na uchopenie a držanie nákladu, ako aj na zdvíhanie a spúšťanie do správnej polohy. Práca s manipulátorom je rýchla, jednoduchá a pohodlná. Každý sa môže naučiť používať naše vákuové manipulátory v priebehu niekoľkých minút.

Vákuum ponúka spoľahlivú technológiu, ktorá zaisťuje udržateľnosť pre podniky aj ľudí. Multifunkčný manipulátor TAWI je náš najuniverzálnejší nástroj, ktorý ponúka široký výber nástrojov na manipuláciu s čímkoľvek, od veľkých kartónových krabíc až po nemotorné plastové vrecká, bloky syra a krehké sklenené tabule.

Potrebujete zdvihnúť rôzne druhy tovaru? Rýchlospojka vám umožňuje jednoducho prepínať sací nástroj na manipuláciu s rôznymi nákladmi pomocou rovnakého zdvíhača.

Ľahko ovládateľné vákuové zdvíhacie zariadenie

Naše flexibilné a prispôsobivé rukoväte vám umožňujú zdvíhať bremená zhora, zboku alebo oboje. Môžete zdvihnúť cez výšku ramien a stále si zachovať ergonomickú polohu. Jedinečná rukoväť TAWI sa ľahko používa a umožňuje vám ovládať rýchlosť zdvíhania končekmi prstov, čím zaisťuje presnú a bezpečnú manipuláciu. Predĺžená rukoväť vám pomôže manévrovať s veľkým nákladom alebo dosiahnuť ďaleko napríklad do paletového regálu. Ovládanie multifunkčného zdvíhača je také jednoduché, že sa ho každý naučí používať za pár minút.

Pracovisko obmedzené špecifickými požiadavkami? Žiaden problém. Máme riešenia pre čisté priestory, ATEX a iné citlivé prostredia. Multifunkčný zdvihák TAWI sa každodenne úspešne používa vo farmaceutickom, chemickom a potravinárskom priemysle s prísnymi hygienickými a bezpečnostnými požiadavkami. Vákuové zdviháky TAWI, navrhnuté a vyrobené skúsenými výrobcami vákuových zdvíhačov vo Švédsku, zaisťujú bezpečné a spoľahlivé zdvíhanie pre priemyselné odvetvia na celom svete.

Multifunkčný manipulátor TAWI je k dispozícii v 9 štandardných modeloch s nosnosťou až 270 kg, ale manipulátor prispôsobujeme aj špecifickým potrebám vášho podnikania a prispôsobujeme naše systémy tak, aby sa plne integrovali do vášho pracovného toku. Inteligentné zdvíhanie pre firmy aj ľudí.