Automotive

V konkurenčnom automobilovom priemysle je kľúčová rýchlosť a schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa procesom a produktom. Automobilový priemysel sa neustále mení, neustále sa vyvíja a vákuové manipulačné riešenia od TAWI vám môže pomôcť držať krok – a predbehnúť – konkurenciu.

Prichádzajúci tovar

Prichádzajúci tovar

Príjem tovaru a materiálu

TAWI ponúka široký výber manipulačných riešení pre automobilový priemysel, navrhnutých tak, aby odstránili námahu opakovaného zdvíhania a splnili náročné podmienky pri manipulácii s prichádzajúcim tovarom v závodoch na výrobu automobilov a ich dielov.

 

 

Montáž

Montáž

Vnútorná logistika – čas sú peniaze

Zefektívnite montáž automobilových dielov pomocou širokého výberu prispôsobiteľných manipulátorov TAWI na manipuláciu so všetkým, od kovových komponentov, kolies a batérií až po čelné sklá.

Manipulácia s komponentmi

Manipulácia s komponentmi

Efektívna manipulácia so všetkými typmi automobilových komponentov a dielov. TAWI ponúka nástroje na zdvíhanie čohokoľvek od motorov alebo batérií až po čelné sklá a podvozok; nástroje, ktoré urýchlia ručnú manipuláciu s auto dielmi a ušetria vašich zamestnancov od ťažkého zdvíhania.

Manipulácia pri skladovaní

Manipulácia pri skladovaní

Automobilové komponenty prichádzajú v širokej škále tvarov a veľkostí, čo robí skladovanie a manipuláciu automobilových dielov osobitnou výzvou. So systémom TAWI sa s ťažkými dielmi alebo krehkými komponentmi manipuluje rovnako ľahko a jednoducho a umožňuje vám dosiahnuť najefektívnejšie a najideálnejšie skladovanie. Všetko bez poškodenia produktov alebo dielov a bez rizika zranenia vašich zamestnancov.