Elektrické manipulačné vozíky

Ponúkame celý rad prenosných zdvíhacích zariadení pre efektívnu manipuláciu s tovarom. Efektívne a ergonomické zdvíhanie s plnou mobilitou a flexibilitou.

Štandardné elektrické manipulačné vozíky

Štandardné elektrické vozíky

Zdvihnite čokoľvek a kdekoľvek. Mobilná, flexibilná a efektívna manipulácia s kotúčmi, sudmi, kontajnermi a ďalšími predmetmi. Pre bremená <250 kg.

Ponúkame rad prenosných zdvíhacích zariadení pre efektívnu manipuláciu s tovarom. Efektívne a ergonomické zdvíhanie s plnou mobilitou a flexibilitou.

Elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele

Elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele

Mobilné manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele, ideálne na manipuláciu s materiálom v čistých a hygienických priestoroch. Pre bremená a predmety s hmotnosťou do 250 kg.

Nerezové zdvíhacie vozíky TAWI ponúkajú mobilné zdvíhanie v citlivých prostrediach a bežne sa používajú vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle. Tieto elektrické zariadenia sa ľahko čistia a sú ideálne do akéhokoľvek prostredia s vysokými hygienickými požiadavkami. Vozíky môžu byť vybavené rôznymi nástrojmi v závislosti od toho, čo potrebujete zdvihnúť a premiestniť, a sú k dispozícii v prevedení z nehrdzavejúcej ocele.