Manipulátor z nerezovej ocele

 

Nerezové manipulátory na sanitárne zdvíhanie

Naše vákuové manipulátory z nehrdzavejúcej ocele sa dodávajú v širokej škále modelov s nosnosťou až 120 kg. Kontaktujte nás a my vám pomôžeme nájsť ten správny model pre vaše potreby.

Nosnosť: <120 kg (<270 kg so štandardnou hadicou)
Rýchlosť zdvíhania: 0-1 m/s
Rukoväte: štandardné / jednoručné / ohybné / predĺžené
Náradie: široký výber náradia pre rôzne zaťaženia
Flexibilita: 360-stupňová rotácia

Vákuové manipulátory z nehrdzavejúcej ocele

Uľahčite zdvíhanie a zrýchlite pracovný proces s nerezovými vákuovými manipulátormi vyvinutými špeciálne pre zariadenia s vysokými hygienickými požiadavkami.

Nerezové manipulátory TAWI využívajú vákuovú technológiu na uchopenie a zdvíhanie všetkých typov bremien. Ponúkame široký výber náradia na zdvíhanie vriec, vedier, sudov, cievok a mnoho ďalšieho. Naše manipulátory z nehrdzavejúcej ocele sa bežne používajú na zdvíhanie vriec prísad v potravinárskom aj farmaceutickom priemysle.

Šetrite čas a zdroje

Manipulátory ľahko zdvihnú papierové vrecia a plastové vrecia, ale ponúkame aj nástroje na manipuláciu s tkanými vrecami, ktoré sú bežné v niektorých potravinárskych odvetviach. Zariadenia TAWI umožňujú bez námahy manipuláciu s tými najnešikovnejšími vrecami a často umožňujú jednej osobe robiť to, čo bývalo prácou dvoch ľudí. To šetrí cenný čas a zdroje a pre operátorov vytvára bezpečné a ergonomické pracovné prostredie.

Nerezové manipulátory možno použiť aj na zdvíhanie tovaru z dopravníka na paletu. Vďaka nášmu širokému výberu prísaviek zvládnu manipulátory čokoľvek od blokov syra až po vedrá alebo fľaše. Prispôsobíme tiež prísavky vašim špecifickým potrebám a môžeme napríklad zdvihnúť skupiny plechoviek alebo sudov, čím ešte viac zefektívnime váš pracovný tok.

Ergonomický a užívateľsky prívetivý

Vákuové manipulátory TAWI sa ľahko používajú a umožňujú zdvíhanie bez námahy pre každého. Nerezové zdviháky je možné kombinovať s rôznymi rukoväťami podľa toho, ako potrebujete zdvihnúť. Ohybná rukoväť uľahčí zdvíhanie nad výšku ramien, zatiaľ čo predĺžená rukoväť zlepší dosah. Pre vysoko-rýchlostné zdvíhanie, ako je vyberanie tovaru z dopravníka, je ideálny náš vysoko-rýchlostný zdvíhač, ktorý umožňuje zdvíhanie bez námahy pomocou pohodlného uchopenia jednou rukou.