Automotive

Automotive

Automotive

Automobilový priemysel sa neustále mení, neustále sa vyvíja a vákuové manipulačné riešenia od TAWI vám môže pomôcť držať krok – a predbehnúť – konkurenciu.

Chemický priemysel

Chemický priemysel

Chemický priemysel sa vyznačuje viacerými výzvami z hľadiska nebezpečnosti pracovného prostredia a jeho vplyvu na používané zariadenia. Presun a manipulácia s potenciálne nebezpečnými alebo horľavými chemickými výrobkami si vyžaduje vybavenie, ktoré je mimoriadne presné, spoľahlivé a hygienické. TAWI vás kryje

 

Potravinársky priemysel

Potravinársky priemysel

Potravinársky priemysel sa vyznačuje vysokými hygienickými nárokmi a štandardmi na čistotu a nezávadnosť. Manipulácia s potravinami a potravinárskymi výrobkami si preto vyžaduje najvyššiu úroveň hygieny a kvality, ako aj bezpečný, no jemný dotyk. Vákuové manipulátory TAWI z nehrdzavejúcej ocele sa dokonale hodia do týchto náročných prostredí.

 

Preprava a logistika

Preprava a logistika

Čas, rýchlosť, kvalita, objem –  parametre, ktoré definujú úspech v logistike a preprave. Systémy TAWI  sú najlepším riešením pre manipuláciu v logistike od triedenia, balenia a vychystávania až po paletizáciu a depaletizáciu.

Farmaceutický priemysel

Farmaceutický priemysel

Farmaceutický priemysel je oblasť priemyslu, kde platia tie najvyššie kritériá pre čistotu a sterilitu pri všetkých procesoch výroby. S vákuovými manipulátormi TAWI tieto kritéria viete splniť jednoducho.

 

Drevársky a nábytkársky, sklársky a oceliarsky priemysel.

Drevársky a nábytkársky, sklársky a oceliarsky priemysel.

V dnešnom náročnom odvetví spracovania dreva, ocele a skla musia byť spoločnosti rýchle, flexibilné a spoľahlivé. Kombinácia ťažkých materiálov a citlivých povrchov si vyžaduje dokonalé spojenie sily, obratnosti a prispôsobivosti.

Letiská a prístavy

Letiská a prístavy

Ergonomické zdvíhacie riešenia znižujú vysoký počet pracovných úrazov spojených s manuálnou manipuláciou s batožinou.