TAWI – všetko je možné

Vákuové manipulátory TAWI zaisťujú efektívne zdvíhanie a manipuláciu vo vašich prevádzkach. Naše inovatívne vákuové manipulačné systémy sú navrhnuté tak, aby manipulácia bola efektívna, ergonomická a bezpečná, bez ohľadu na to, čo potrebujete zdvihnúť a preniesť.

Viacúčelový vákuový manipulátor

Viacúčelový vákuový manipulátor

Tento všestranný vákuový manipulátor je náš najflexibilnejší a najžiadanejší zdvíhací nástroj, ktorý pracuje s tovarom všetkých tvarov a veľkostí a je jednoduchý a efektívny. Vhodný pre bremená s hmotnosťou do 270 kg.
Všestranný multifunkčný manipulátor TAWI, od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. je najflexibilnejší vákuový manipulátor, ktorý pracuje s tovarmi všetkých tvarov a veľkostí a pritom je jednoduchý a užívateľsky príjemný.

 

Vysoko rýchlostný vákuový manipulátor

Vysoko rýchlostný vákuový manipulátor

Vysokorýchlostný vákuový manipulátor pre efektívnu manipuláciu s maloobjemnými predmetmi a bremenami s hmotnosťou do 65 kg.

Naše najrýchlejšie zdviháky uchopia a zdvíhajú balíky, boxy, krabice a iný zabalený tovar okamžite. S pohodlnou rukoväťou na použitie jednou rukou môžete zdvíhať a presúvať tovar veľmi často. Ideálne pre logistické centrá a iné prevádzky, kde je rýchlosť nevyhnutná a počet opakovaných úkonov vysoký.

 

Vákuový manipulátor z nerezovej ocele

Vákuový manipulátor z nerezovej ocele

Vákuové manipulátory z nehrdzavejúcej ocele. Pre zaťaženie bremien a predmetov s hmotnosťou do 120 kg.

V čistých prostrediach, akými sú napríklad výroba potravín alebo liečiv, ponúkajú manipulátory z nehrdzavejúcej ocele efektívne zdvíhanie bez kompromisov a v rámci hygienických požiadaviek. Naše manipulátory sa ľahko udržiavajú v čistote a možno ich prispôsobiť tak, aby spĺňali špecifické hygienické požiadavky vašich zariadení a prevádzok.

 

Vákuový manipulátor šitý na mieru

Vákuový manipulátor šitý na mieru

Prispôsobené zdvíhacie riešenia pre vaše špecifické potreby. Pre manipuláciu bremien a predmetov s hmotnosťou do 270 kg.

Dodávame ergonomické manipulačné systémy prispôsobené vašim špecifickým požiadavkám a potrebám. Riešenie na mieru zaisťuje, že získate najlepšie možné riešenie pre vaše podnikanie, pričom naši inžinieri navrhujú vákuové systémy prispôsobené vášmu jedinečnému prostrediu a pracovnému postupu.

 

ATEX manipulátor - vákuový manipulátor do výbušného prostredia

ATEX vákuový manipulátor

Riešenia na zdvíhanie pre zóny so stupňom ATEX. Pre zaťaženie predmetov a bremien do 135 kg.

Manipulačné zariadenia so stupňom ATEX sú veľmi špecifickým segmentom pričom dokážeme dodávať viaceré manipulátory s certifikáciou ATEX pre rôzne kategórie zón nebezpečnosti. Chcete sa dozvedieť o tom, aké riešenia môžeme ponúknuť na dosiahnutie súladu so zónami ATEX vo vašom podnikaní? Kontaktujte nás a získajte našu odbornú radu.