Zdvíhacie a uchopovacie nástroje

Zdvíhacie lanové a reťazové zariadenia TAWI manipulujú s bremenami či tovarom s optimálnou presnosťou a ľahkosťou. Zdvíhacie plošiny, ktoré sa dajú ľahko ovládať jednou rukou, ponúkajú operátorovi veľkú flexibilitu a stabilitu.

Lanový zdvihák

Lanový zdvihák

Vysokorýchlostný elektrický lanový zdvihák, ktorý s vysokou presnosťou manipuluje so všetkými druhmi bremien a tovaru. Pre bremená s hmotnosťou do 120 kg.

Náš lanový zdvihák je rýchlejší ako väčšina ostatných, manipuluje so všetkými druhmi tovaru rýchlo a presne. Lanový alebo drôtený zdvihák robí zdvíhanie bez námahy a jednoduché, čím šetrí čas a silu pri vašich operáciách. Pomocou rôznych nástrojov dokáže tento drôtený kladkostroj zdvihnúť čokoľvek od tkaných vriec až po oceľové profily.

Reťazový zdvihák

Reťazový zdvihák

Silný a odolný reťazový zdvihák na ťažké zdvíhanie. Pre bremená s hmotnosťou do 1600 kg.

Pre zdvíhanie ťažkých predmetov a manipuláciu s materiálom v obtiažnom prostredí ponúka náš reťazový zdvihák odolné a spoľahlivé riešenie. Reťazový zdvihák sa vyznačuje tichým chodom a dlhou životnosťou aj vo veľmi náročných podmienkach. Ideálny pre bezpečné a ergonomické zdvíhanie v obtiažnom prostredí.

 

Uchopovač dosiek a platní veľkých rozmerov

Uchopovač dosiek a platní veľkých rozmerov

Uchopovač dosiek a platní TAWI je kompaktný, má nízku hmotnosť a ľahko sa prispôsobuje novým bremenám a potrebám ich manipulácie. Pre zaťaženie predmetov s hmotnosťou do 500 kg.

Pre flexibilnú a efektívnu manipuláciu s materiálom. Optimálne riešenie pre zdvíhanie a otáčanie veľkých dosiek z dreva, kovu, skla alebo laminátu.