Manipulátor šitý na mieru

Prispôsobená a efektívna manipulácia s materiálom

Náš sortiment vákuových manipulátorov sa dodáva v rôznych modeloch v závislosti od nosnosti bremena a zdvihu. Kontaktujte nás, aby sme našli optimálny model pre vaše potreby manipulácie.

Nosnosť: <270 kg
Rýchlosť zdvíhania: 0-1 m/s
Rukoväte: Štandardné, pevné alebo ohybné
Rukoväť jednou alebo dvoma rukami
Rôzne možnosti montáže
Široký výber nástrojov

Riešenia navrhnuté pre vaše potreby

Špecifické požiadavky na zlepšenie pracovného procesu vašej firmy? Prispôsobené zdvíhacie riešenia TAWI splnia všetky vaše požiadavky.

Potrebujete preložiť tovar zvláštneho tvaru? Alebo manipulovať s nákladmi vo veľmi obmedzenom priestore? Bez ohľadu na vaše obmedzenia alebo požiadavky, vynaložíme naše úsilie na nájdenie správneho zdvíhacieho systému a zabezpečíme, aby boli splnené vaše obchodné potreby. Neponúkneme vám len uspokojivé riešenie, ale to najlepšie možné. Naši skúsení a inovatívni dizajnéri sú odhodlaní zabezpečiť, aby ste získali kompletné riešenie, ktoré bez problémov zapadne do vašich prevádzok.

Bezpečné a ergonomické zdvíhanie

Manipulácia s tovarom či materiálom by mala byť efektívna, ergonomická a jednoduchá. Prispôsobené vákuové manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. sú užívateľsky prívetivé a umožňujú komukoľvek zdvihnúť tovar až do 270 kg, bez námahy a bezpečne. Rukoväť je prispôsobená tak, aby poskytovala operátorovi čo najvyšší komfort a zároveň minimalizovala namáhanie rúk, ramien a chrbta. Investícia do prispôsobeného vákuového systému od TAWI nielen urýchli váš pracovný tok, ale tiež zvýši zdravie zamestnancov a výrazne zníži riziko poranení pohybového aparátu spôsobených opakovaným ručným zdvíhaním.

Zlepšená produktivita

Použitie vákuovej technológie umožní operátorom zdvíhať ťažké a nemotorné predmety opakovane a po dlhú dobu bez straty rýchlosti, vyčerpania alebo zaťaženia tela. Skutočnosť, že každý zvládne veľké a ťažké bremená, vám tiež umožňuje získať plnú flexibilitu zamestnancov a zvýšiť rozmanitosť vo vašich prevádzkach. Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a získajte zdravších zamestnancov s prispôsobenými zdvíhacími riešeniami TAWI.