Vysoko rýchlostný manipulátor

 

Vysokorýchlostné zdvíhanie s TAWI

Vysoko-rýchlostné zdvíhanie nebolo nikdy jednoduchšie. Uchopte a zdvihnite boxy a iný tovar rýchlo a jednoducho pomocou vysoko-rýchlostného manipulátora TAWI.

Nosnosť: < 65 kg
Rýchlosť zdvíhania: 0-1 m/s
Zdvih: 1720 – 1840 mm
Výťah, krabice, baly, vrecia, batožina, potravinárske výrobky a ďalšie

Vysoko-rýchlostná manipulácia v plnej sile

Potrebujete urýchliť ručnú manipuláciu s tovarom? Tento vysoko-rýchlostný manipulátor robí zdvíhanie pohodlným, bezpečným a časovo veľmi efektívnym.

Manipulátor radu TP rýchlo a jednoducho zdvihne škatule všetkých tvarov a veľkostí a bezpečne ich uchopí zhora alebo zboku. Vždy, keď potrebujete naložiť alebo vyložiť zabalený tovar, vysokofrekvenčný zdvihák TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. urobí prácu bez námahy, efektívnu a ergonomickú. Pohodlná rukoväť vám umožňuje zdvíhať bremená iba jednou rukou a jednoducho ovládať výšku zdvihu končekmi prstov. Ovládanie sa rýchlo nastavuje z pravej na ľavú stranu rukoväte tak, aby vyhovovalo ľavákom alebo pravákom.

Časovo efektívna manipulácia

Nakladanie alebo vykladanie paliet nebolo nikdy jednoduchšie. Naberajte tovar zhora alebo zboku, v prípade potreby náklad otočte a rýchlo ho uvoľnite presne tam, kde ho potrebujete. Otočný prvok integrovaný v hornej aj spodnej časti manipulátora umožňuje otáčať tovar a nie nástroj samotný, čím sa zaisťuje vysoká presnosť. Funkcia rýchleho uvoľnenia zaisťuje, že sa pri uvoľňovaní nákladu nestráca čas. Vysoko-rýchlostný manipulátor TAWI uľahčuje rýchle zdvíhanie a zefektívňuje ručnú manipuláciu s tovarom v akomkoľvek logistickom oddelení, distribučnom centre alebo sklade.

Vyrobené na mieru pre váš náklad a priestor

Prísavky používané na uchopenie bremena sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach a dajú sa vyrobiť aj na mieru podľa vášho bremena. Kartónové škatule sú najbežnejším bremenom, ktoré vysoko-rýchlostný manipulátor TAWI zdvíha, ale klienti z potravinárskeho priemyslu ho využívajú aj na zdvíhanie rôznych bremien, ako sú bloky syra alebo mäsa, kartóny od mlieka alebo škatule na víno. Vysoko-rýchlostný manipulátor sa bežne používa aj na manipuláciu s batožinou na letiskách.