Plastové / laminátové tabule

Zdvíhajte plastové alebo laminátové dosky

So širokou škálou vákuových zdvíhacích produktov TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. môžete jednoducho zdvihnúť a presunúť aj tie najťažšie dosky bez rizika pre zamestnancov alebo samotná predmet.

  • Výkonné zdvíhanie s minimálnou námahou.
  • Spoľahlivé uchopenie pre stabilné a presné zdvíhanie.
  • Široký rozsah pohybu pre maximálnu flexibilitu.

Ergonomické zdvíhanie plastových dosiek

Zdvíhanie a umiestňovanie veľkých laminátových alebo plastových dosiek si vyžaduje jemnú presnosť a pevnosť. S riešením od TAWI môže aj ten najmenší zamestnanec ľahko ergonomicky, jednoducho a bezpečne manipulovať s veľkými listami laminátu alebo plastu.

Škandinávsky dizajn pre inteligentnejšie zdvíhanie

Vákuové prísavky TAWI sa vyznačujú nízkou hmotnosťou, obojručnou funkciou bezpečného uvoľnenia a vizuálnou kontrolou úrovne vákua. To poskytuje neustále monitorovanie úrovne vákua pre bezpečnosť a kontrolu. Rozsah pohybu v systéme umožňuje zdvihnutie plastových fólií zo zvislej polohy a následné naklonenie do vodorovnej polohy pre montážne práce alebo ďalšie polohovanie. Pre každú stanicu je možné inštalovať samostatné žeriavové mosty, pre výrobné linky s niekoľkými pracovnými stanicami, bez obmedzenia dĺžky portálu.

Menej času, väčší zisk

Zdvíhanie a presúvanie plastových alebo laminátových dosiek pomocou vákuového manipulátora alebo vákuového zdviháka TAWI umožňuje manipuláciu aj s tými najťažšími materiálmi bez nadmerného namáhania používateľa, čo zvyšuje manipulačnú  kapacitu a znižuje prestoje medzi zdvihmi. To všetko znižuje počet zranení na pracovisku a zvyšuje váš hospodársky výsledok. Vákuový zdvihák TAWI navyše prináša väčšiu flexibilitu vašej pracovnej sile a umožňuje aj tým najmenším pracovníkom rýchlo a bez námahy manipulovať s ťažkými plechmi.