Uchopovač dosiek a platní

Uchopovač dosiek a platní

Tento uchopovač platní je ideálny na manipuláciu s platňami dreva, kovu, skla alebo iných materiálov. Prispôsobené tak, aby vyhovovali vašim špecifickým požiadavkám.

– Nosnosť: <500 kg
– Zdroj vákua: elektrický alebo pneumatický
– Naklonenie: až 180 stupňov

Časovo efektívna manipulácia s doskami a platňami

Uchopte, nakláňajte a otáčajte veľké listy jednoducho a efektívne pomocou ergonomického vákuového uchopovača.

S uchopovačom listov TAWI je ľahké uchopiť veľké a ťažké listy. Tento šikovný nástroj umožňuje komukoľvek manipulovať s plechmi do 500 kg s minimálnou námahou. Nie je potrebné byť veľký alebo silný, každý môže zdvihnúť, výsledkom čoho je rovnocenné a efektívne podnikanie s flexibilnou pracovnou silou. Počet prísaviek je prispôsobený vášmu nákladu, aby bolo náradie vždy ideálne pre vaše potreby zdvíhania. Uchopovač sa ľahko namontuje do kladkostroja pre bezpečné a efektívne zdvíhanie.

Pridajte funkciu naklápania a ľahko nakloníte bremená s hmotnosťou až 250 kg až o 180 stupňov. Stohovanie ťažkých listov nebolo nikdy jednoduchšie! Užívateľsky prívetivý ovládací panel uľahčuje používanie nástroja a zaisťuje vždy ergonomickú pracovnú polohu. Vákuový uchopovač plechov sa ľahko integruje do každodenných operácií a možno ho upraviť tak, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám vášho odvetvia. Funkcia obojručného uvoľnenia zaisťuje bezpečné a ľahké uchopenie a uvoľnenie bremena.

Náš uchopovač listov sa ľahko používa a pomáha zabezpečiť ergonomické a efektívne pracovné prostredie. Pneumatický uchopovač je spoľahlivý a bezpečný, vďaka svojej inovatívnej konštrukcii so systémom dvojitej vákuovej komory dokáže zvládnuť dvojité zaťaženie. Nechajte TAWI Sheet gripper zbaviť zamestnancov ťažkých a nemotorných bremien a pomôže im každý deň optimalizovať manuálnu manipuláciu s materiálom.