Vykládka kontajnerov a kamiónov

Inteligentné vykladanie kontajnerov

Vykladanie boxov či krabíc z kontajnerov? Umožnite svojim zamestnancom dosiahnuť na každú krabicu a ergonomicky ich zdvihnite zhora nadol bez straty rýchlosti. Manipulujete s ťažším tovarom, ako sú veľké vrecia alebo pneumatiky? Žiaden problém.

S našimi mobilnými vákuovými manipulátormi zvládne každý ťažký tovar, zdvihnutie 80 kg sa vám bude zdať ako nič.

Časovo efektívne vykladanie

Efektívne vykladanie kontajnerov alebo kamiónov naplnených krabicami, vrecami alebo iným tovarom je výzvou. Rýchlosť je v tomto procese životne dôležitá a zároveň udržiava zdravie operátorov a minimalizuje prestoje.

Ručné vykladanie tovaru z kontajnerov je namáhavá úloha. Efektívne zdvíhacie riešenie na vykladanie kontajnerov alebo nákladných áut ušetrí vášmu podniku čas a peniaze a zároveň zlepší zdravie a flexibilitu zamestnancov.

Máme toto riešenie s mobilným vákuovým manipulačným zariadením TAWI, ktoré umožňuje každému operátorovi dosiahnuť všetok tovar v kontajneri zhora nadol.

Kompaktný, užívateľsky prívetivý zdvihák je možné zdvihnúť a premiestniť pomocou akéhokoľvek vysokozdvižného vozíka alebo vozíka. Technológia vákuového zdvíhania zaisťuje vysokú rýchlosť zdvíhania a veľmi jednoducho sa používa. Získajte úplnú flexibilitu svojej pracovnej sily a zlepšite zdravie a spokojnosť zamestnancov.