Vychystávanie objednávok

Nákladovo a časovo efektívne vychystávanie objednávok

Výzva ergonomického a časovo efektívneho vychystávania objednávok v skladoch je neustálym bojom mnohých spoločností. Často je potrebné vyberať rôzne druhy tovaru s rôznymi hmotnosťami a tvarmi, čo si vyžaduje flexibilné a užívateľsky prívetivé zdvíhacie zariadenie.
Ďalšou výzvou pri používaní zdvíhacích systémov na vychystávanie objednávok je schopnosť dostať sa na všetky predmety na palete, zhora nadol a od vnútorných k vonkajším rohom. Najnovšia inovácia manipulácie od TAWI, nástroj Easy Reach, to umožňuje.

Ako TAWI umožňuje jednej osobe vykonávať prácu dvoch ľudí

S jedinečným mobilným vákuovým zdvíhačom, ktorý sa ľahko pripojí k akémukoľvek vysokozdvižnému alebo paletovému vozíku, umožňuje TAWI jednej osobe samostatne vyberať tovar s hmotnosťou až 80 kg.

Mobilný vychystávač objednávok TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. môže používať ktokoľvek, a teda ktokoľvek môže zdvíhať aj ťažký tovar bez toho, aby musel byť veľký alebo silný. To poskytuje vášmu podniku úplnú flexibilitu na optimalizáciu zdrojov a minimalizáciu prestojov. Efektívne umožniť jednej osobe robiť to, čo bolo často prácou pre dvoch ľudí.

Pomocou mobilného vychystávacieho vozíka vybaveného nástrojom TAWI Easy Reach môže operátor ľahko dosiahnuť ďaleko do paletových regálov a vybrať tovar bez ohýbania alebo naťahovania. Zabraňuje zraneniu a podporuje optimálne využitie úložného priestoru. Nástroj uchopí a udrží akýkoľvek typ bremena so spoľahlivou vákuovou technológiou.

Easy Reach umožňuje operátorovi vyberať tovar naskladaný blízko regálu nad ním, čo umožňuje optimálne využitie skladovacieho priestoru. 1-metrový dosah od zdvíhacej rúry tiež zaisťuje, že operátor môže vyberať tovar na zadnej strane palety bez toho, aby sa ohýbal alebo naťahoval do regálu.