Spracovanie potravín

Vákuové manipulátory TAWI z nehrdzavejúcej ocele spĺňajú najvyššie klinické štandardy a boli starostlivo navrhnuté tak, aby odrážali požiadavky prevádzok, kde sa kladie dôraz na sanitáciu a integritu produktu. Naše zdviháky z nehrdzavejúcej ocele tiež ľahko odolajú agresívnym čistiacim procesom požadovaným pri manipulácii a výrobe potravín a sú ideálne pre akúkoľvek aplikáciu čistého procesu.

Hygiena pri spracovaní potravín

Suroviny, z ktorých sa skladajú potraviny alebo nápoje, prichádzajú v mnohých obalových formách, od škatúľ a kartónov po tašky, vrecia, kotúče, tuby a ďalšie. Manipulácia s týmto rozmanitým sortimentom obalov bezpečným a hygienickým spôsobom je neustálou výzvou. S manipulátormi TAWI z nehrdzavejúcej ocele od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. sa môžete vyrovnať s touto výzvou, zdvíhať takmer akýkoľvek typ povrchu alebo rozmeru, bezpečne a hygienicky. Vákuové zdvíhacie systémy TAWI dokážu spracovať plastové, papierové a jutové vrecia, škatule a kartóny, sudy, sudy a sudy, ako aj prepravky všetkých typov.

Vákuové zdvíhanie odstraňuje riziko neopatrných nehôd alebo zranení na pracovisku spôsobených ťažkým alebo opakovaným zdvíhaním, čím sa vytvára bezpečnejšie a efektívnejšie pracovné prostredie. Navyše, s vákuovým zdvíhačom TAWI môže každý operátor, bez ohľadu na veľkosť alebo silu, mať presnú a beztiažovú kontrolu aj nad tým najťažším a najneskladnejším vrecom alebo vakom, čo uľahčuje dosiahnutie rôznorodosti pracoviska.

A zvýšenie produktivity a efektívnosti, ktoré poskytuje systém TAWI, spolu so znížením nárokov na úrazy a prestojov na pracovisku znamená, že naše zdvíhadlá zaplatia za seba takmer okamžite.
Spracovateľské zariadenia v potravinárskom a nápojovom priemysle majú často pracovné oblasti s nízkou svetlou výškou alebo inými štrukturálnymi problémami. Okrem toho je procesný tok často tok „zhora nadol“, čo znamená, že zdvíhací systém musí byť zvyčajne inštalovaný na čo najmenšom priestore a blízko stropu.

S vákuovým zdvíhacím systémom TAWI a našimi kompaktnými, flexibilnými dizajnmi môžete jednoducho nakonfigurovať systém (či už nad hlavou alebo inak), ktorý bude fungovať tak, ako potrebujete – a v priestore, v ktorom ho potrebujete.