Výložníkové ramená

TAWI otočné žeriavy

Stojanový výložníkový žeriav ponúka široký rozsah pohybu, ideálny pre frekventné zdvíhanie a efektívnu manipuláciu s väčšinou druhov tovaru.

Výložníkové žeriavy TAWI sú:

– Nákladovo efektívne
– Upevniteľné na podlahu, na stenu alebo prenosné
– Flexibilný závesný systém pre všetky typy zdvihákov
– Otočné rameno s veľkou voľnosťou pohybu
– Jednoduchá montáž

Výložníkové žeriavy na manipuláciu s veľkou voľnosťou pohybu

Keď potrebujete voľne zdvíhať a presúvať materiál v obmedzenom priestore, výložníkové žeriavy TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. ponúkajú nákladovo efektívne riešenie s optimálnym rozsahom pohybu, pričom vo vašich zariadeniach zaberajú minimálny priestor.

Široký výber výložníkových žeriavov
Vďaka výberu štandardných výložníkových žeriavov a možnosti prispôsobiť žeriavy tak, aby vyhovovali požiadavkám zákazníkov, vždy dokážeme nájsť ideálne riešenie pre vaše obchodné potreby. Keď je dôležitá mobilita, kĺbové otočné ramená umožňujú veľkú voľnosť pohybu, zatiaľ čo prenosné ramená s výložníkmi možno pohybovať po vašom zariadení a použiť ich tam, kde ich potrebujete. Keď potrebujete zdvihnúť iba na jednom mieste, otočný výložníkový žeriav je najsilnejším a najstabilnejším riešením.

Výložníkové žeriavy pre špecifické požiadavky
Čistota je v niektorých odvetviach kľúčová, a preto sú všetky výložníkové žeriavy TAWI dostupné v modeloch z nehrdzavejúcej ocele, ideálne pre zariadenia s vysokými hygienickými požiadavkami. Oceľové žeriavy sú povrchovo upravené v automatickej práškovej lakovacej linke pre vysokú odolnosť proti korózii, zaisťujúcu dlhú životnosť a minimálnu údržbu.
Ak je výška stropu obmedzením, rameno stredovej konzoly je riešením, ktoré uľahčuje ergonomické zdvíhanie. Bez ohľadu na to, čo alebo kde potrebujete zdvíhať, pomôžeme vám nájsť ten najlepší systém, aby zdvíhanie bolo jednoduché a efektívne.

Kapacita zdvíhacieho ramena
Výložníkové žeriavy TAWI zvládnu nosnosť až 125 kg s rozsahom pohybu 180-270 stupňov. Chovné ramená z ocele, hliníka alebo nehrdzavejúcej ocele s dĺžkou ramien až 6 metrov zaručujú, že dokážeme vyhovieť vašim potrebám, nech ste kdekoľvek. Ručne ovládaný výložníkový žeriav je najúčinnejší pri použití vonkajších dvoch tretín ramena. Celková dĺžka ramena by nemala presiahnuť to, čo je potrebné na pokrytie pracovnej plochy.

Kontaktujte nás so svojou požiadavkou a my vás navedieme na riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim prevádzkovým potrebám.