Elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele

Pojazdné elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele

TAWI ponúka elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele v niekoľkých modeloch, ktoré dokážu zvládnuť manipuláciu predmetov až do 250 kg. Vďaka širokému výberu nástrojov z nehrdzavejúcej ocele si vozíky poradia s väčšinou druhov manipulovaných predmetov. Kontaktujte nás a my vám pomôžeme nájsť ten správny model pre vaše potreby.

– Nosnosť: <250 kg
– Krytie IP: IP24 (IP65 pre model CR80)
– Zdvih: 840-1910 mm
– Brzdový systém: Centrálna brzda so smerovým uzáverom
– Napájanie nabíjania batérie: 100-240 V, 50-60 Hz
– Pohyb hore a dole: 2-rýchlostné ručné ovládanie

Elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele pre efektívnu manipuláciu s materiálom

Zdvíhacie vozíky TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. pre čisté priestory umožňujú jednoduchú, ergonomickú a efektívnu manipuláciu s materiálom, čo vám umožňuje zdvíhať a presúvať všetky druhy tovaru v prostrediach s vysokými hygienickými požiadavkami.

Zdvíhanie v čistých priestoroch a citlivých prostrediach

El. manipulačné vozíky TAWI sa často používajú na manipuláciu s kotúčmi fólie v procese balenia. V citlivých prostrediach, ako je výroba potravín a chemický alebo farmaceutický priemysel, el. vozíky z nehrdzavejúcej ocele pomáhajú zabezpečiť ergonomickú a efektívnu manipuláciu s kotúčom. Kotúče s plastovou fóliou sa odoberajú z palety alebo políc a ľahko sa otáčajú alebo nastavujú v polohe, aby sa namontovali na os stroja. Pomocou funkcie TAWI QuickLoad môžete vozík naprogramovať tak, aby kotúč zastavil presne v správnej výške.

Mobilné elektrické manipulačné vozíky z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne aj na zdvíhanie a nakláňanie sudov alebo barelov. Naše uchopovacie nástroje z nehrdzavejúcej ocele uchopia sudy zboku a umožňujú vám zdvihnúť sud do polohy pred naklonením, aby ste vyprázdnili jeho obsah do násypky alebo mixéra. Sudy alebo barely možno tiež zdvihnúť a otočiť alebo nakloniť, aby sa umiestnili do políc alebo na paletu. Široký výber nástrojov z nehrdzavejúcej ocele umožňuje bezpečnú manipuláciu s čímkoľvek od škatúľ alebo prepraviek až po mechanické komponenty. Nástroje tiež prispôsobujeme špecifickým požiadavkám zákazníkov.

Umývací manipulačný vozík

Pre zariadenia s vysokými nárokmi na čistotu ponúka napríklad model CR80 mobilný manipulátor, ktorý je možné umývať hadicou pod vysokým tlakom. Všetky ostatné modely z nehrdzavejúcej ocele majú nohy, kolesá a rukoväte z nehrdzavejúcej ocele a batériu a elektroniku zakryje plastový kryt.

Protema Stainless Steel manipulácia kotúčov