Balenie a paletizácia

Použitie vákuového manipulátora TAWI pre váš proces balenia a paletizácie zaručuje, že zamestnanci môžu zdvíhať ergonomicky a bezpečne a udržiavať optimálne tempo manipulácie po celý deň a každý deň. A žiadna škoda pre vaše podnikanie, ktorú by mohla absencia zamestnancov v dôsledku ich zranenia spôsobiť.

Efektívna paletizácia potravinárskych výrobkov

Keď je hotový produkt zabalený a pripravený na odoslanie, vákuový manipulátor TAWI môže podstatne zlepšiť váš pracovný postup tým, že pracovníkom umožní rýchlo vziať krabice alebo kontajnery a umiestniť ich na paletu bez poškodenia produktu alebo jeho obsahu. Vákuový zdvíhací systém TAWI uľahčuje prácu pri zdvíhaní a premiestňovaní vriec, škatúľ a vriec pri paletizácii, takže operátori môžu vrece alebo škatuľu ľahko zdvihnúť, prehodiť cez paletu a spustiť na paletu bezpečne, bezpečne, a ergonomicky.

Okrem toho zdvíhacie riešenie TAWI umožňuje každému zamestnancovi bezpečne a bezpečne zdvíhať aj tie najťažšie bremená, čo umožňuje väčšiu rozmanitosť a flexibilitu na pracovisku. Získate maximálnu efektivitu bez stresu alebo nehôd na pracovisku, ktoré sa často vyskytujú v dôsledku opakovaného zdvíhania, stohovania a presúvania vriec alebo škatúľ na palety.

Či už ide o tašky a škatule alebo priamu manipuláciu s potravinárskymi výrobkami, zdvíhacie plošiny a vozíky TAWI z nehrdzavejúcej ocele zaisťujú ergonomické a bezpečné zdvíhanie vo všetkých fázach vášho procesu, od presunu cez paletizáciu až po ďalšie spracovanie a balenie produktov. Okrem toho zdvíhacie zariadenie TAWI je lacné, nenáročné na údržbu, ľahko sa inštaluje a vyžaduje minimálne úsilie pri používaní.