Zdvíhanie a manipulácia ťažkých predmetov z dreva, kovu a skla

Minimalizujte prestoje a zranenia zamestnancov

Efektívna a bezpečná manipulácia s ťažkými bremenami sa dá dosiahnuť pomocou zdvíhacích zariadení prispôsobených vašim prevádzkovým požiadavkám. Poskytujeme nielen vysokokvalitné riešenia, ale ponúkame aj zmluvy o kompletnom servise a údržbe na podporu vašich operácií a zníženie rizika zbytočných prestojov.

– Ušetrite peniaze s riešeniami TAWI
– Minimalizujte prestoje a zranenia zamestnancov
– Dosiahnite časovo efektívnu manipuláciu s materiálom

Manipulácia s dlhými a ťažkými drevenými doskami je jedným z príkladov náročnej úlohy, ktorá si zvyčajne vyžaduje viac ako jednu osobu. Ak sa vykonáva ručne bez zdvíhacích systémov, v závislosti od jedného alebo niekoľkých silných jedincov, môže sa ľahko stať zdrojom zbytočných prestojov a straty produktivity.

Opakované ručné vykonávanie tejto ťažkej úlohy tiež veľmi zaťažuje telo pracovníkov, pričom hlavným rizikom sú dlhodobé zdravotné problémy. TAWI ponúka zdvíhacie plošiny a systémy oceľových žeriavov skonštruované tak, aby vyriešili tieto ťažké výzvy.

Bez spoľahlivých zdvíhacích pomôcok, presúvanie ťažkých, objemných a krehkých komponentov tiež prináša zvýšené riziko poškodenia materiálov. Naše zdvíhacie zariadenia na plechové, sklenené a drevené panely zaisťujú presnú prepravu a polohovanie aj tých najťažších a najobjemnejších materiálov.

Všetky manipulátory TAWI majú robustný a robustný škandinávsky dizajn, ktorý je spoľahlivý na manipuláciu so všetkým, od ťažkých drevených panelov, kovových plechov alebo citlivých okien a laminátov.