Reťazový zdvihák

Reťazový zdvihák na ťažké zdvíhanie

Tento spoľahlivý reťazový zdvihák na ťažké predmety sa dodáva v niekoľkých modeloch s nosnosťou až 1 600 kg. Kontaktujte nás a my vás prevedieme správnym riešením pre vaše potreby.

– Nosnosť: <2500 kg
– Krytie IP: IP65 (vhodné pre vonkajšie použitie)
– Bezpečnostný faktor reťaze: minimálne 8-krát (FEM, 2m, ISO, M5)
– Ovládanie nízkeho napätia 42 V
– Jednosmerná pružinová brzda s nízkym opotrebovaním
– Minimálne 1 600 prevádzkových hodín so 40 % pracovným cyklom, 240 s/h (FEM: 2 m, ISO M5)

Spoľahlivý reťazový zdvihák na ťažké zdvíhanie

Potrebujete zdvihák, ktorý dokáže zdvihnúť ťažké a vydržať drsné podmienky? Náš reťazový zdvihák je spoľahlivý, odolný a bezpečný na použitie od priestorov s klasifikáciou ATEX až po vonkajšie prostredie.

Reťazový zdvihák TAWI sa ľahko používa, je spoľahlivý a bezpečný v prevádzke, má dlhú životnosť a ľahko sa udržiava. Zdvihák je svojou konštrukciou jednoduchý a neobsahuje žiadnu citlivú elektroniku, čím sa minimalizuje riziko prerušenia prevádzky. Ergonomický ovládací spínač umožňuje pohodlnú a bezpečnú prácu. Tlačidlá umiestnené paralelne zvyšujú jednoduchosť ovládania. Vonkajšie odľahčenie ťahu chráni ovládací kábel.

Reťazový zdvihák aj ovládací spínač majú triedu ochrany IP65, čo znamená, že sú prachotesné a chránené proti striekajúcej vode. Vďaka svojej kompaktnej a robustnej konštrukcii je kladkostroj vhodný do prašného prostredia, ako aj do vonkajšej prevádzky.

Tento spoľahlivý reťazový zdvihák sa používa všade tam, kde je dôležitá bezpečnosť procesu; v náročných trojzmenných prevádzkach v automobilovom priemysle a iných priemyselných odvetviach s vysokou produkciou, v prašnom alebo chemicky agresívnom prostredí, pre vonkajšie použitie a pre extrémne výšky zdvihu. Bezpečnostný faktor nosnej reťaze je minimálne 8, čo znižuje opotrebovanie a zvyšuje životnosť.

Oprava a údržba sa vykonáva veľmi jednoducho a rýchlo, vďaka čomu je údržba zdviháka veľmi hospodárna. Jeho vysoká spoľahlivosť minimalizuje riziko prestojov vo výrobe a potenciálne vysoké náklady na prestoje.