Cenovo výhodné stohovanie a paletizácia

Bezproblémová a nákladovo efektívna paletizácia

Paletizácia dosiek a dosiek často vyžaduje, aby operátor nakláňal dosky medzi horizontálnou a vertikálnou polohou, čo je pohyb, ktorý je náročný a namáhavý, ak sa vykonáva bez zdvíhacích pomôcok. Investovanie do zdvíhacích nástrojov určených na zefektívnenie tohto procesu sa môže rýchlo stať zdrojom zvýšenej produktivity a zníženia celkových nákladov.

Prenášanie dosiek, platní bez námahy

Manipulácia s doskami z dreva, s platňami z plastu, kovu alebo skla si zvyčajne vyžaduje veľa výťahov na palety a z nich a z nich. Vákuové manipulačné riešenia TAWI ponúkajú možnosť nakláňať komponenty z dreva, kovu a skla bezpečným, efektívnym a ergonomickým spôsobom.

Ľahko použiteľný dizajn zdvíhadiel skracuje čas spustenia na minimum a operátor sa rýchlo naučí manévrovať so zdvihákom bez váhania, vďaka čomu je paletizácia bezproblémový a nákladovo efektívny proces.

Vylepšená ergonómia a flexibilita

Investícia do ergonomického vybavenia na manipuláciu so všetkým, od tabúľ, dosiek, preglejky a dreva, nielenže výrazne zlepší zdravie zamestnancov, podnikom poskytne aj väčšiu flexibilitu a odolnosť voči náhlym zmenám či neočakávanej absencii personálu.

Investícia do dlhodobého zdravia a spokojnosti vašich zamestnancov je najlepšou obchodnou investíciou, akú môžete urobiť. Zdvíhacie zariadenia TAWI sa ľahko integrujú do vášho operačného toku a sú robustne skonštruované tak, aby sa mohli používať po mnoho rokov.