Plnenie a váženie

Špecializované úpravy a konfigurácie našej štandardnej rady TAWI – napríklad naše systémy ATEX a vybavenie z nehrdzavejúcej ocele – vám umožňujú premiestňovať a manipulovať aj s tými najcitlivejšími alebo krehkými obalmi bezpečným, bezpečným a efektívnym spôsobom.

Žiadna kontaminácia

Riešenia TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. môžu slúžiť ako základný kameň vysoko bezpečného a presného systému kontroly plnenia a hmotnosti, zachovávajúc najvyššie hygienické štandardy a kontrolu prachu, zabezpečujúce maximálnu izoláciu produktu a maximálnu efektivitu manipulácie s akýmkoľvek cenným, nebezpečným alebo ťažko manipulovateľným chemickým produktom.

Naše vákuové zdvíhacie systémy ponúkajú širokú škálu prispôsobiteľných možností, sú vhodné pre sudy aj vrecia alebo vrecia a sú navrhnuté pre vysokú presnosť, jednoduché použitie a maximálnu flexibilitu. Riešenia TAWI dokážu zdvíhať, držať, otáčať, nakláňať alebo otáčať nádoby alebo obaly na suroviny, čím umožňujú novú úroveň účinnosti, bezpečnosti a jednoduchosti.

Bezpečnosť pre ľudí a produkt
Zdvíhacie napätie, výbuchy a kontaminácia produktu nie sú jedinými rizikami. Nehody alebo chybná manipulácia môžu viesť k úniku chemikálií do životného prostredia – v továrni aj mimo nej. To môže mať značné dôsledky pre vaše operácie, od choroby medzi zamestnancami až po stratu dôvery k značke alebo viac. Zdvíhacie zariadenie TAWI pre čisté priestory umožňuje operátorom zdvíhať akýkoľvek náklad bezpečne a bezpečne, dokonca aj krehké papierové vrecia alebo kontajnery, čím zaisťuje, že vaše pracovné prostredie – a svet okolo neho – je bez rizika.