Mliečne výrobky

Manipulácia s mliečnymi výrobkami v citlivom prostredí? Zdvihnite čokoľvek od blokov syra po škatule mlieka, bez námahy a ergonomicky, pomocou manipulátorov TAWI, ktoré spĺňajú vaše požiadavky na čistotu.

– Bezpečne uchopte bloky syra pomocou vákua.
– Zdvíhajte, presúvajte, nakláňajte alebo otáčajte všetky typy kontajnerov a nádob.
– Optimálna čistota s nerezovými zdvihákmi.

Efektívna manipulácia vo výrobe mlieka

Zdvíhanie nádob s mliekom, syry a iné mliečne výrobky bez námahy, pomáha urýchliť pracovný tok a znížiť záťaž zamestnancov. Manipulátory TAWI zvládnu presunúť takmer všetky mliečne výrobky, balené aj nebalené.

Flexibilné riešenia pre efektívnu prevádzku
Prostredníctvom flexibilných zdvíhacích a manipulačných systémov, ktoré sú ľahko prispôsobiteľné rôznym podmienkam, pomáhame potravinárskemu priemyslu na celom svete zefektívniť ich pracovný tok. Manipulátory TAWI sú navrhnuté tak, aby uľahčili zdvíhanie bez ohľadu na to, kde ste, kto ste alebo čo potrebujete zdvihnúť.

Naše vákuové manipulátory z nehrdzavejúcej ocele zvládajú veľké bloky syra bez kompromisov v hygienických požiadavkách. Vďaka širokému výberu prísavných nožičiek možno rovnaké vákuové zdviháky použiť aj na zdvíhanie kartónov mlieka, vriec s prísadami na miešanie alebo prázdnych paliet. Vákuové navijaky ponúkajú plnú flexibilitu a optimálnu bezpečnosť pri výrobe potravín, zdvíhajú až 270 kg.

Mobilita surovín a ďalšie
Potrebujete presunúť surovinu do výroby alebo prepraviť hotové výrobky z výrobnej linky? Pohybujte sa bezpečne a jednoducho s manipulačnými vozíkmi TAWI. Tieto robustné vozíky s nosnosťou do 250 kg sú ideálne na prepravu produktov do a z výrobnej linky s minimálnym úsilím a optimálnou bezpečnosťou. Manipulátory môžu byť vybavené rôznymi uchopovacími nástrojmi, vidlicovými nástrojmi alebo plošinami na bezpečné zdvíhanie a držanie vášho nákladu. Samozrejme sú dostupné v nerezovom prevedení, ideálne do prostredia čistých priestorov.

Flexibilita vo výrobe potravín
Používanie inteligentných manipulačných nástrojov pomáha vytvárať ergonomické a efektívne pracovné prostredie, kde môže zdvíhať každý. Poskytnutie možnosti každému zvládnuť zdvíhanie ťažkých bremien zvyšuje flexibilitu pracovnej sily a znižuje riziko zbytočných prestojov. Flexibilita prostredníctvom inteligentného zdvíhania znamená zdravých zamestnancov a zvýšenú produktivitu.