Batérie

Potrebujete presúvať batérie? Manipulátori TAWI robia manuálnu manipuláciu s batériami a inými ťažkými komponentmi efektívnu a ergonomickú.

– Presúvajte ťažké predmety s minimálnym úsilím.
– Manipulujte s batériami efektívne, ergonomicky a bezpečne.
– Optimalizujte pracovný tok pomocou flexibilného zdvíhania.

Manipulácia s batériami a ťažkými komponentmi

Zrýchlite pracovný režim znížením námahy pri zdvíhaní ťažkých bremien. Bez ohľadu na to, aké veľké alebo ťažké sú vaše batérie, so systémami TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. bude zdvíhanie jednoduché, ergonomické a efektívne.

Vkladanie alebo vyberanie batérií
Potrebujete vložiť alebo vyložiť batérie? Vákuový manipulátor ľahko uchopí a zdvihne batérie pomocou spoľahlivej a udržateľnej sily vákua. S multifunkčným zdvihákom TAWI zvládne každý bez námahy bremená až do 270 kg. Ergonomická rukoväť uľahčuje ovládanie nákladu s presnosťou a citom končekmi prstov. Pomocou vákuového zdvíhača ľahko naložíte alebo vyložíte niekoľko paliet ťažkých batérií bez toho, aby ste sa namáhali alebo unavili.

Batérie v montážnej linke
Zdvíhanie a montáž batérií na montážnej linke? Vákuový manipulátor alebo lanový zdvihák namontovaný v žeriavovom systéme nad montážnou linkou pomôže zefektívniť proces. Rýchlo uchopte batériu pomocou vákuového zdvíhača a bezpečne umiestnite do presnej polohy.
Ergonomická rukoväť poskytuje operátorovi plnú kontrolu pri zdvíhaní a uvoľňovaní nákladu. Náš zdvihák môže byť vybavený uchopovacím nástrojom prispôsobeným pre vaše batérie, pre presné a bez námahy zdvíhanie. Potrebujete sa presunúť z montážnej linky? Zdvíhacie vozíky TAWI vám umožňujú presunúť batérie tak ďaleko, ako potrebujete. Elektrický vozík môže byť vybavený plošinou alebo uchopovacím nástrojom na bezpečné uchytenie batérií počas prepravy.

Silu ľuďom
Podporte svojich zamestnancov pomocou správnych zdvíhacích nástrojov, aby ste zvýšili efektivitu vo svojom podnikaní. Ak každému vo výrobnej linke poskytnete schopnosť manipulovať s ťažkými komponentmi, zvyšujete produktivitu a flexibilitu vašej pracovnej sily.