Lanový zdvihák

Vysokorýchlostný lanový zdvihák

Lanový zdvihák TAWI zdvíha čokoľvek od škatúľ po pneumatiky. Kontaktujte nás a my vás prevedieme tými správnymi nástrojmi pre vaše potreby.

– Nosnosť: <120 kg
– Rýchlosť zdvíhania: <0,75 m/s
– Napájanie: 230 V +/-10%
– Výška zdvihu: 2000 mm
– Regulácia otáčok: variabilná
– Frekvencia: 47-63 Hz

Lanový zdvihák pre efektívne a bezpečné zdvíhanie

Či už potrebujete použiť zdvihák s hákom, s prísavkou alebo podtlakovým úchopom, máme najefektívnejší lanový zdvihák pre vaše potreby.

Lanový zdvihák TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. nie je len jedným z najrýchlejších lanových zdvihákov na svete, ale aj veľmi jednoducho sa inštaluje a vyžaduje len minimálnu údržbu. Obsahuje spoľahlivé vybavenie, ktoré ponúka veľkú flexibilitu a jednoduchú manipuláciu so všetkými druhmi bremien. Vďaka nízkym nákladom na obstaranie a nízkej spotrebe energie je náš lanový zdvihák cenovo najefektívnejšou voľbou pre udržateľné a efektívne zdvíhanie a manipuláciu.

Ergonomické rukoväte prispôsobiteľné vašim potrebám poskytujú pohodlie, jednoduchosť a plynulý pohyb. Zdvihák sa tak ľahko ovláda, že sa s ním za chvíľu naučí každý. Rýchlospojka umožňuje veľkú flexibilitu, čo vám umožní použiť akýkoľvek nástroj na rovnakom zdviháku. Vyberte si z ponuky hákových nástrojov, upínacích nástrojov alebo uchopovačov, ktoré sa prispôsobia všetkým vašim potrebám. Naberajte tovar zo všetkých uhlov, otáčajte, nakláňajte alebo otáčajte náklad s veľkou presnosťou a bezpečne ho umiestnite presne tam, kde ho potrebujete. Ovládanie s premenlivou rýchlosťou vám umožňuje presne si vybrať, ako rýchlo alebo pomaly sa pohybovať v ktoromkoľvek bode, čím je za každých okolností zaistené bezpečné a presné zdvíhanie.

Tento flexibilný lanový zdvihák je dostupný v dvoch modeloch; jeden pre rýchle zdvíhanie, manipuláciu do 60 kg rýchlosťou 0,75 m/s, a jeden pre ťažšie zdvíhanie, manipuláciu do 120 kg rýchlosťou 0,35 m/s. Oba modely môžu byť vybavené rôznym náradím na manipuláciu s čímkoľvek od navijakov až po súčiastky do auta a batérie. Efektívne a ergonomické zdvíhanie pre každého, každý deň.