Drevené hranoly

Zdvíhanie drevených hranolov

Ušetrite si čas a námahu. Zdvíhanie a presun dosiek všetkých veľkostí pomocou sily vákua znamená minimálnu námahu a maximálnu presnosť.

  • Bezpečne uchopte surové drevo.
  • Zdvíhajte a posúvajte dlhé dosky jednou rukou.
  • Ergonomický, efektívny a bezpečný.

Zjednodušte ručnú manipuláciu s drevom a hranolmi

Zrýchlite pracovný tok a zlepšite ergonómiu vo svojom podnikaní pomocou systémov TAWI pre inteligentné zdvíhanie. Manipulácia s vysokými doskami je rýchla a jednoduchá.

Efektívne zdvíhanie

Potrebujete dvoch ľudí na zdvíhanie dosiek? Nie pri manipulácii pomocou podtlaku. Vákuové manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. uchopia všetky typy dosiek pomocou vákuovej sily. Prísavky je možné upraviť podľa vašich špecifických potrieb, aby sa dosky akejkoľvek veľkosti uchopili bezpečne a ľahko. Obsluha má plnú kontrolu nad nákladom, jednoducho a presne s presnosťou končekov prstov nastavuje výšku a rýchlosť zdvihu. Uľahčením zdvíhania môžete urýchliť pracovný tok a zvýšiť efektivitu svojich operácií.

Ergonomické a flexibilné

Manipulátory TAWI pomáhajú zabezpečiť ergonomickú polohu pri manipulácii s bremenami, čím ušetria zamestnancov na namáhaní chrbta, ramien a kolien. Používanie vákuových manipulátorov TAWI je také jednoduché, že to zvládne každý. Ak každému zamestnancovi poskytnete možnosť zdvíhať, vytvoríte flexibilnú pracovnú silu, kde zdvíhanie ťažkých bremien zvládne každý. Vytvorením flexibilného a ergonomického pracovného prostredia môžete zrýchliť pracovný tok a zvýšiť produktivitu vo vašej firme bez toho, aby ste namáhali zamestnancov.

Prispôsobené zdvíhanie dosiek

Dosky majú rôzne tvary a veľkosti, rovnako ako individuálne obchodné požiadavky. Manipulátory TAWI sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám každého zákazníka. Vďaka širokému výberu štandardných nástrojov a možnosti upraviť prísavné nožičky podľa špecifických požiadaviek môžeme ponúknuť zdvíhacie riešenia pre všetky typy dosiek a všetky obchodné potreby.