Kúpeľňové spotrebiče

Ergonomická manipulácia kúpeľňových spotrebičov

Potrebujete zdvihnúť a presunúť zariadenie kúpeľní ako napr. vane, práčky alebo toalety? Vákuové manipulátory TAWI si poradia so všetkým, čo nájdete v kúpeľni, sú efektívne, ergonomické a bezpečné.

Zdvíhame aj dlaždice, ale to je už iný príbeh.

  • Ťažké zaťaženie. Jednoduché zdvíhanie.
  • Zdvíhajte zhora alebo zo strany. Flexibilné zdvíhanie.
  • Ovládajte záťaž končekmi prstov. Presná manipulácia a zdvíhanie.

Zdvíhanie a manipulácia kúpeľňových spotrebičov bez námahy

Zdvíhanie a prenášanie práčok, toaliet, umývadiel alebo dokonca vaní? Vďaka vákuovým manipulátorom TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o., je zdvíhanie jednoduché, ergonomické a efektívne, bez ohľadu na to, čo potrebujete zdvihnúť.

Porcelánové výrobky

S ťažkými, no krehkými výrobkami, ako sú umývadlá, toalety a vane, je potrebné zaobchádzať opatrne. Vákuové manipulátory TAWI ponúkajú silu potrebnú na zdvíhanie týchto predmetov a presnosť na opatrnú manipuláciu. Vďaka širokému výberu štandardných prísaviek a možnosti ich úpravy podľa individuálnych požiadaviek dokážu naše vákuové zdviháky uchopiť čokoľvek, čo potrebujete zdvihnúť. Náš najflexibilnejší manipulátor TAWI Multifunkčný manipulátor je dostupný v niekoľkých modeloch s nosnosťou až do 270 kg.
Pre vysoko-rýchlostnú manipuláciu s menšími predmetmi je ideálnym nástrojom vysoko-rýchlostný manipulátor TAWI, ktorý zvládne nosnosť až 65 kg. Náklad sa ľahko zdvihne len jednou rukou, čo dáva operátorovi plnú kontrolu a optimálnu voľnosť pohybu.

Efektívna logistika

Potrebujete zabaliť práčky alebo iné ťažké predmety na palety? Zabaľte svoj tovar rýchlo a presne pomocou vákuovej technológie. Vákuový manipulátor ľahko uchopí bremená zhora alebo zboku. Zdvíhanie a presúvanie nákladu na paletu je jednoduché a bez námahy. Ergonomická rukoväť vám umožňuje ovládať výšku zdvihu končekmi prstov, čo uľahčuje spustenie tovaru na paletu s presnosťou.

Flexibilita pracovnej sily pre efektívnu prevádzku

Keď každý zamestnanec zdvihne ťažkú ​​práčku alebo veľkú vaňu, pracovná sila sa stane flexibilnejšou a vyhnete sa prestojom pri čakaní na niekoho dostatočne silného, ​​aby zdvihol požadovaný predmet. Vákuové zdviháky TAWI chránia zamestnancov pred namáhaním chrbta, ramien a kolien a umožňujú im pracovať efektívne. Celý deň, každý deň. Zlepšite zdravie svojich zamestnancov, zvýšte efektivitu a ušetrite peniaze inteligentným zdvíhaním TAWI od našej spoločnosti.