Kuchynské spotrebiče

Manipulácia kuchynských spotrebičov bez námahy

Kuchynské skrinky, pracovné dosky, umývačky riadu, chladničky alebo jedálenské stoly. Manipulátory TAWI manipulujú so všetkými typmi kuchynských spotrebičov alebo nábytku.

Zdvíhame aj potraviny, ale to je už iný príbeh.

Manipulácia kuchynských spotrebičov

Bez ohľadu na to, čo potrebujete zdvíhať, systémy TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. uľahčujú zdvíhanie a pomáhajú vytvárať efektívny pracovný postup, ktorý je vhodný pre firmy aj ľudí.

Výkon a presnosť
Naše vákuové manipulátory umožňujú jednoduché a ergonomické zdvíhanie, čím znižujú riziko zranenia a umožňujú zamestnancom sústrediť sa na to, čo je vo vašom podnikaní dôležité. Zdvíhanie pomocou vákuovej technológie je udržateľný spôsob zvýšenia efektivity a odbremenenia zamestnancov od namáhavej ručnej manipulácie. Multifunkčný zdvihák TAWI dokáže uchopiť takmer čokoľvek, s nosnosťou až 270 kg a presunie to presne. Široký výber prísaviek umožňuje zdvíhať výrobky z dreva, plastu, kovu a pod. Ergonomická rukoväť umožňuje operátorovi ovládať náklad s presnosťou končekmi prstov bez ohľadu na to, či je pravák alebo ľavák.

Rýchlosť a efektivita
Chcete zlepšiť efektivitu výroby alebo obsluhy? Zdvíhanie a manipulácia pomocou vákua môže zrýchliť pracovný tok, zvýšiť produktivitu zamestnancov. Vysoko-rýchlostný manipulátor TAWI je ideálny pre rýchle, opakované zdvihy. S manipulátorom sa ľahko manévruje jednou rukou, čo dáva operátorovi optimálnu mobilitu a kontrolu.

Veľké plochy
S veľkými a ťažkými pracovnými doskami, dverami alebo inými veľkými plechmi, ktoré by si za normálnych okolností vyžadovali dve osoby, aby ich zdvíhali, ľahko manipuluje iba jedna osoba pomocou veľkokapacitnej prísavky TAWI. Nástroj umožňuje operátorovi otáčať a nakláňať predmet až o 180 stupňov.

Flexibilita sa rovná produktivite

So zdvihákmi TAWI vo vašom podnikaní nie je potrebné byť veľký a silný. Každý môže hocičo zdvihnúť. Poskytnite zamestnancom správne nástroje na bezpečné a jednoduché zdvíhanie a získajte flexibilnú pracovnú silu, ktorá minimalizuje riziko zbytočných prestojov. Optimálna produktivita je dosiahnuteľná, keď každý zamestnanec zvládne zdvíhanie ťažkých bremien, znova a znova.