Jednotlivé boxy a krabice

Albertina Packaging, s.r.o. ponúka široký sortiment vákuových manipulačných produktov TAWI, špeciálne navrhnutých za účelom zvýšenia ergonómie pracvoného prostredia, zníženia úrazov na pracovisku a na umožnenie rýchlej manipulácie a nakladania krabíc a kartónov.

Implementáciou manipulačných riešení TAWI dosiahnete:

  • Rýchly a efektívny pracovný postup.
  • Presné, bezpečné uchopenie a umiestnenie.
  • Prispôsobiteľnosť tak, aby vyhovovala rôznym veľkostiam a tvarom boxov.

Manipulujte rýchlejšie jednoduchšie a získajte rýchlu návratnosť investície!

Opakovaná ručná manipulácia s boxami a krabicami je časovo náročná a riskantná – tak pre obsah vašich krabíc a boxov, ako aj pre bezpečnosť a pohodu vašich zamestnancov.

Vákuové manipulátory Tawi od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o., umožňujú vašim zamestnancom zdvíhať a prenášať boxy a krabice rýchlejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Naše systémy je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu pracovnému postupu alebo fyzickým požiadavkám vašich zamestnancov. Náradie je možné prispôsobiť tak, aby umožňovalo ľahké zdvíhanie širokého spektra tovaru. Systémy na manipuláciu krabíc a boxov TAWI šetria cenné hodiny človeka, znižujú počet úrazov na pracovisku a minimalizujú poškodenie manipulovaného tovaru. To všetko znamená, že investícia do vákuového manipulátora TAWI sa rýchlo vráti.

Šikovný švédsky dizajn

Naše vákuové manipulátory sú navrhnuté tak, aby zabezpečili čo najpresnejšiu manipuláciu tým najjednoduchším možným spôsobom. Prísavka, resp. súbor prísaviek drží bremeno bezpečne na mieste počas celej operácie, až kým bremeno bezpečne nedosiahne paletu alebo podlahu. Jedinečný systém ukotvenia celého systému nad hlavou umožňuje, aby vákuový manipulátor neprekážal pri práci a aby sa dal ovládať v 360 stupňoch. Ak dôjde počas prevádzky k výpadku prúdu, bezpečnostný ventil sa vypne a náklad sa spustí na podlahu jemne a pod úplnou kontrolou. Všetky vákuové manipulátory TAWI sa jednoducho inštalujú a možno ich nastaviť tak, aby vyhovovali akýmkoľvek špecifickým potrebám vašej prevádzky.

Navrhnuté tak, aby fungovali tak, ako pracujete

Žiadne dve manipulácie nie sú rovnaké. Preto sme manipulátory TAWI vyrobili tak, aby boli čo najflexibilnejšie a umožnili prispôsobenie vašim špecifickým potrebám. Systém je ľahko integrovaný do vašich zariadení a vášho existujúceho pracovného postupu. Ergonomické rukoväte manipulátora sa dajú ľahko nastaviť pre ľavákov aj pravákov a inovatívny dizajn vám umožňuje ľahko manipulovať so všetkými veľkosťami krabíc, pričom ich uchopíte zhora alebo zboku s flexibilitou a presnosťou. Tento prispôsobivý systém vám dáva slobodu pohybovať sa kdekoľvek potrebujete a zaisťuje optimálnu manipuláciu s krabicou teraz aj v budúcnosti. Okrem toho, TAWI zdvihák na krabice a boxy vyžaduje minimálne množstvo tréningu, čo umožňuje operátorom zapojiť sa do pracovného procesu v priebehu niekoľkých minút po zaškolení.“