S efektívnym vybavením a vyladenými procesmi na vyskladávanie zásielok môžete urýchliť ručnú manipuláciu so skladom a zlepšiť ergonómiu, čím ušetríte drahocenný čas a peniaze. Výhra pre firmu aj zamestnancov.

– Vákuový zdvihák s plnou pohyblivosťou
– Ľahko pripevniteľný na akýkoľvek vysokozdvižný vozík
– Integrovaná pumpa s batériou
Rozšírený dosah do paletových regálov pomocou nástroja Easy Reach

Vyžiadajte si cenovú ponuku, aby ste mohli začať šetriť peniaze pri výbere objednávky. Kontaktujte nás pre ďalšie otázky.

Efektívne vyskladávanie zásielok

Zariadenia na vyskladávanie zásielok musia byť rýchle, všestranné a spoľahlivé. Riešenia TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. na vychystávanie objednávok umožňujú jednej osobe robiť to, čo bývalo prácou dvoch ľudí.

Mobilný kolektor zásielok
Mobilný kolektor zásielok TAWI Mobile Order Picker je inovatívne riešenie pre efektívne vyskladávanie zásielok a objednávok a ich logistickú manipuláciu. Jednotku jednoducho pripevníte na akýkoľvek vysokozdvižný vozík alebo nákladné auto a môžete ju jednoducho premiestniť kamkoľvek potrebujete. Kĺbové rameno výložníka poskytuje veľký rozsah pohybu, aby ste mohli vyberať zásoby s optimálnym dosahom. Vyberajte zásoby na paletu a premiestňujte paletu so sebou, zatiaľ čo bezpečne odveziete nákladné auto alebo vysokozdvižný vozík na ďalšiu stanicu. Vákuový manipulátor umožňuje bez námahy a ergonomicky zdvihnúť tovar až do 80 kg. Tak jednoduché na používanie,že ho zvládnete za pár minút.

Už žiadna pomoc kolegov nebude potrebná
Riešenie vyskladávania zásielok od TAWI eliminuje potrebu zásahu kolegov, keďže jedna osoba teraz môže robiť to, čo bývalo prácou viacerých ľudí. Netreba byť veľký ani silný, každý dokáže zdvihnúť bremená do 80 kg a vyberať tovar celý deň bez fyzickej námahy. S nástrojom Easy Reach pre rozšírený dosah na TAWI Mobile Order Picker môže jedna osoba ľahko dosiahnuť do paletových regálov a vyberať ťažký tovar zo zadnej strany palety bez rizika zranenia.

Bezpečnosť predovšetkým
Vyskladávanie zásielok v rušnom sklade ponúka množstvo výziev vrátane bezpečnosti pracovníkov. Albertina Packaging, s.r.o. ponúka riešenie od TAWI, ktoré je nielen efektívne, ale aj bezpečné pre pracovníkov aj tovar. Podporné nohy sa automaticky aktivujú, keď spustíte vákuovú pumpu, čím sa zabezpečí, že jednotka bude stabilná počas celého zdvihu. Bezpečnostný zámok na kĺbovom ramene zabezpečí, že sa rameno nemôže pohybovať, keď je jednotka v pohybe, ale automaticky sa uvoľní, keď spustíte čerpadlo.
Užívateľsky prívetivý dizajn zaisťuje, že skladníci môžu vždy zdvíhať bezpečne a ergonomicky, čím ich chráni pred namáhaním chrbta, ramien a kolien opakovaným alebo ťažkým zdvíhaním.

Úspora času, peňazí a námahy
Efektívny vyskladávač zásielok ušetrí čas v akomkoľvek sklade alebo logistickom centre. TAWI Mobile Order Picker ušetrí čas a peniaze zefektívnením pracovného toku a pomôže zamestnancom zrýchliť prácu bez zvýšenia ich pracovnej záťaže. Jednoducho povedané, spôsob zdvíhania TAWI vám umožní urobiť viac za kratší čas a s menšou námahou. Efektívne vyskladávanie zásielok , dobré pre firmy aj ľudí.