Tkané / Jutové vrecia

Jednoduché zdvíhanie pomocou manipulátora tkaných/jutových vriec

Manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. umožňujú bezpečné zdvíhanie a pohyb jutových alebo tkaných vriec bez rizika pre zamestnancov alebo ich obsah.

  • Maximálna rýchlosť s minimálnou námahou.
  • Bezpečné uchopenie každého vreca pre efektívne a spoľahlivé zdvíhanie.
  • Zdvíhanie bez poškodenia vreca a jeho obsahu.

Moderné riešenia pre tradičné produkty

Jutové a tkané vrecia sú stále veľmi bežné v určitých odvetviach, ako je napr. výroba kávy/čaju. Tieto vrecia, hoci sú cenené pre svoj vzhľad a recyklovateľnosť, nie je možné zo zrejmých dôvodov zdvihnúť pomocou štandardných riešení. Manipulátory TAWI poskytujú efektívny a bezpečný spôsob manipulácie s jutovými alebo tkanými vrecami. Naše manipulátory môžu byť vybavené špeciálnym náradím s dvojitým hákom, ktoré umožňuje zdvíhanie rôznych typov ľahko roztrhateľných vriec, plátenných a jutových vriec. Ergonomická rukoväť na zdvíhacom zariadení poskytuje operátorovi jednoduchú a hladkú manipuláciu, maximalizuje produktivitu a zaisťuje veľkú presnosť.

Viac výkonu, menej námahy
Manipulácia s ťažkými jutovými vrecami môže byť ťažkopádna a nepohodlná a často si vyžaduje viac zamestnancov na jedno vrece. Táto manipulácia so sebou prináša riziko zranenia zamestnancov a aj poškodenia obsahu. Jednotky na manipuláciu s vrecami TAWI vám umožňujú zdvíhať jutové vrecia bezpečným, efektívnym a nákladovo efektívnym spôsobom bez zbytočného úsilia spojeného s opakovanou ručnou manipuláciou. Pracovníci majú presné a bezproblémové ovládanie s vákuovým zdvíhaním TAWI, pričom aj tie najťažšie vrecia môže ľahko zvládnuť jeden pracovník. A za kratší čas, s menším úsilím a menším rizikom. Manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. sú špeciálne navrhnuté tak, aby chránili kolená, chrbát a ramená pred zraneniami na pracovisku a stratou produktivity spôsobenou opakovanou ručnou manipuláciou. Naše riešenia na zdvíhanie jutových vriec prakticky eliminujú prestoje zamestnancov v dôsledku zranenia a presúvajú vrecia a tašky bezpečným a efektívnym spôsobom. Naše riešenia na zdvíhanie jutových vriec sú vysoko prispôsobivé a možno ich úplne prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašej konkrétnej aplikácii, priestoru alebo rozpočtovým obmedzeniam.

Riešenia, ktoré fungujú tak, ako pracujete vy
S vákuovo poháňaným zdvíhaním TAWI môže mať každý pracovník presnú a beztiažovú kontrolu aj nad najťažším a najneskladnejším vrecom alebo vakom, čo uľahčuje dosiahnutie rôznorodosti pracoviska. Keď všetci pracovníci môžu zdvihnúť rovnaké bremená, účinne odstránite prekážku fyzických obmedzení veľkosti alebo sily. Okrem toho TAWI lifter vyžaduje minimálne množstvo tréningu, čo umožňuje užívateľom pracovať v priebehu niekoľkých minút po zaškolení.