Papierové vrecia

Dvíhajte a manipulujte papierové vrecia s ľahkosťou pierka

TAWI ponúka časovo úsporné a ergonomické riešenie na zdvíhanie a presúvanie papierových vriec bez poškodenia ich obsahu.

Podstatné zníženie ťažkého, opakovaného zdvíhania
Bezpečné uchopenie každého vreca pre efektívne a spoľahlivé zdvíhanie
Vysoká návratnosť investícií – systémy platia za seba“

Manipulácia papierových vriec

Manipulácia papierových vriec vyžaduje presnosť a silu – systém TAWI poskytuje oboje v cenovo výhodnom balení. Ručné zdvíhanie papierových vriec vytvára finančnú záťaž pre vašu spoločnosť a fyzickú záťaž pre vašich zamestnancov. TAWI má široký rad produktov navrhnutých na zníženie alebo odstránenie úrazov na pracovisku a zvýšenie produktivity vo vašom zariadení.

Silný ako vôl, jemný ako baránok
Jednotky na manipuláciu s vrecami TAWI vám umožňujú zdvíhať väčšinu typov papierových vriec a vriec bezpečným, efektívnym a cenovo výhodným spôsobom. Operácie, ktoré si predtým vyžadovali dvoch alebo viacerých zamestnancov, môže jednoducho riadiť jeden zamestnanec za kratší čas, s menšou námahou a menším rizikom. Manipulátory papierových vriec TAWI sú špeciálne navrhnuté tak, aby chránili kolená, chrbát a ramená pred zraneniami na pracovisku a stratou produktivity spôsobenou opakovanou ručnou manipuláciou.
Naše riešenia na zdvíhanie papierových vriec prakticky eliminujú prestoje zamestnancov v dôsledku zranenia a sú dokonalým riešením na rýchle a bezpečné presúvanie papierových vriec bez poškodenia ich obsahu. Naše systémy dokážu spracovať viacero závaží, textúr a produktov.

Flexibilné, rozmanitejšie pracovisko
Človek by si možno nemyslel, že vákuový manipulátor dokáže byť nástrojom sociálnej zmeny, ale manipulátor TAWI uľahčuje dosiahnutie rozmanitosti na pracovisku, pretože všetci pracovníci môžu mať presnú a beztiažovú kontrolu aj nad tým najťažším a najneskladnejším vrecom. Každý môže zdvihnúť rovnaké bremená, čím odstráni prekážku fyzických obmedzení veľkosti alebo sily. Naše riešenia vákuového zdvíhania je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali vašej konkrétnej aplikácii, miestu alebo rozpočtovým obmedzeniam. Samotnú vákuovú pumpu je možné umiestniť až do 30 metrov od skutočného zdvíhacieho bodu a zdvíhacia trubica je zavesená na otočnom čape, čo umožňuje plný 360 stupňový chod. Naše vákuové zdvíhacie riešenia môžu byť tiež nakonfigurované z nehrdzavejúcej ocele pre zariadenia s hygienickými obmedzeniami. Okrem toho TAWI manipulátor vyžaduje minimálne množstvo tréningu, čo umožňuje užívateľom plnohodnotne pracovať v priebehu niekoľkých minút od zaškolenia.