Kovové tabule

Zdvíhať a prenášať plechy je jednoduché

Zdvíhate a presúvate plechy pravidelne? Manipulácia s ťažkými plechmi je s vákuovými manipulátormi TAWI jednoduchšia ako kedykoľvek predtým.

– Maximálna rýchlosť s minimálnou námahou.
– Bezpečné uchopenie pre efektívne a spoľahlivé zdvíhanie.
– Nakláňajte a otáčajte až o 180 stupňov.

Ergonómia a efektivita

Či už ste výrobca, výrobca alebo inštalatér, zdvíhanie, presúvanie a polohovanie plechu je vždy výzvou. Vákuové manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. poskytujú efektívnu, nákladovo efektívnu a bezpečnú metódu na splnenie tejto výzvy s kompletným radom zariadení na zdvíhanie a manipuláciu plechov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym rozmerovým, kapacitným a aplikačným požiadavkám.
Vďaka vákuovej manipulácii s kovovými plechmi sú prakticky beztiaže a ľahko sa s nimi manipuluje, nakláňajú, otáčajú a presúvajú na ľubovoľné požadované miesto. Zdvíhanie plechu pomocou vákua je veľmi bezpečný spôsob manipulácie s týmito ťažkými predmetmi, ktorý poskytuje bezpečné zachytenie bremena, ktoré sa nezošmykne a neohrozí zamestnancov.

Efektívnejšie, produktívnejšie a bezpečnejšie pracovné prostredie
S magnetickými aj nemagnetickými kovmi je možné manipulovať bez poškodenia nákladu, ktorý pochádza z hákov, reťazí alebo svoriek. Okrem toho vám vákuový zdvihák TAWI poskytuje dokonalú kontrolu, spotrebuje menej energie a nezanecháva žiadny zvyškový magnetizmus. S vákuovými zdvihákmi TAWI môže jeden operátor jednoducho a ergonomicky zdvíhať, nakláňať a otáčať plechy až do 500 kg horizontálne a až 250 kg vertikálne. Môžete si vybrať medzi pneumatickým alebo elektrickým zdrojom vákua a všetky funkcie sú ovládané jednou integrovanou ergonomickou rukoväťou pre plynulú a bezpečnú prevádzku.

Ušetrite čas a zvýšte zisk
Riešenie vákuového zdviháka TAWI pomáha zdvíhať a manipulovať s ťažkými materiálmi bez nadmerného namáhania používateľa a uľahčuje celý rad pohybov, od jednoduchého premiestňovania materiálov z jedného miesta na druhé vo zvislej alebo plochej polohe až po naklonenie stlačením tlačidla a rotácia. Zvýšená kapacita zdvihu a skrátenie prestojov medzi zdvihmi poskytuje okrem zníženia počtu zranení na pracovisku aj zvýšenie produktivity.

Bez ohľadu na požiadavky na prácu vám vákuový zdvíhač TAWI pomôže rýchlo a bez námahy presunúť plech, čím sa zníži čas a náklady na presun plechu z miesta, kde sú, tam, kde ich chcete mať.