Výrobky zo skla

Manipulácia skla si vyžaduje nástroje, ktoré sú pevné a zároveň šetrné a ktoré zdvihnú ťažký sklenený tovar bez jeho poškodenia.

– Bezpečná manipulácia so sklom pre obsluhu aj náklad.
– Pohodlné a ergonomické zdvíhanie.
– Prísavky bezpečne uchopia sklo všetkých tvarov.

Efektívna manipulácia so sklenenými výrobkami

Vákuové manipulátory TAWI a vákuové uchopovače TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o., poskytujú efektívnu manipuláciu s oknami a inými sklenenými výrobkami, ktoré sú bezpečné pre obsluhu aj náklad samotný.

Úspora času a námahy
Zdvíhanie skla pomocou vákuových manipulátorov TAWI môže pri vašich činnostiach ušetriť čas aj námahu. Prísavky prispôsobené vášmu nákladu zaisťujú, že manipulátor ľahko uchopí bremeno a bezpečne ho drží počas celého zdvihu. Môžete sa spoľahnúť, že bezpečne udrží bremeno, kým sa ho nerozhodnete uvoľniť, a aj keď dôjde k výpadku prúdu, manipulátor náklad bezpečne položí dole. Zdvíhanie pomocou podtlaku je prakticky bez námahy a šetrí vašich zamestnancov a ich namáhaniu chrbta či ramien a zároveň urýchli ručnú manipuláciu s tovarom vo vašej prevádzke.

Bezpečné a ergonomické
Vákuové zdviháky TAWI sú navrhnuté tak, aby zabezpečili ergonomickú pracovnú polohu pre každého operátora. Rukoväť sa ľahko používa a je rovnako pohodlná pre pravákov aj ľavákov. Uchopte bremeno, nastavte výšku zdvihu a uvoľnite bremeno jednoduchým pohybom špičky prstov. Vákuové zdvíhanie je bezpečné pre operátora aj náklad a pomáha operátorovi umiestniť sklo presne tam, kde má byť, bez akéhokoľvek poškodenia.

Každý udvihne
Nie je potrebné byť veľký alebo silný, aby ste zvládli ťažké bremená, so zdvihákmi TAWI dokáže zdvihnúť každý. Poskytnutie možnosti zdvíhať sklo každému zamestnancovi, vytvoríte rovnocenné pracovisko, kde sa zamestnanci môžu v prípade potreby ľahko prestriedať. Zdvíhače TAWI pomôžu vytvoriť ergonomické pracovné prostredie a spoľahlivé operácie,a bezpečne prenesú všetky typy sklenených výrobkov.