Prichádzajúce potravinárske výrobky

Zariadenia na manipuláciu s materiálom od Tawi vám pomôžu zabezpečiť, že bez ohľadu na materiály použité vo vašom výrobnom procese ich môžete prijímať a presúvať rýchlo, bezpečne a s minimálnym úsilím.

Efektívna manipulácia s prichádzajúcim tovarom

Výroba produktov v potravinárskom a nápojovom priemysle zahŕňa širokú škálu prísad a obalov. A či už ide o sudy s tekutinami alebo olejmi alebo vrecia s práškom či zrnom, všetky tieto ingrediencie majú jedno spoločné – musia odniekiaľ pochádzať a niekam sa premiestňovať. Riešenie TAWI od spoločnosti ALbertina Packaging, s.r.o. vám pomôže zaistiť, že bez ohľadu na to, aké materiály sa používajú vo vašom výrobnom procese, môžete s nimi zaobchádzať rýchlo, bezpečne a s minimálnym úsilím.

Príjem rôznorodého sortimentu produktov a obalov a následné zaobchádzanie s nimi bezpečným a hygienickým spôsobom predstavuje neustále výzvy. Naša spoločnosť už mnoho rokov dodáva zariadenia TAWI na manipuláciu s materiálom pre potravinársky priemysel a dokonale rozumieme špeciálnym požiadavkám v tomto odvetví. Naše flexibilné riešenia vákuového zdvíhania vám umožňujú bezpečne a hygienicky zdvíhať takmer akýkoľvek typ povrchu alebo rozmeru – dostať veci tam, kde majú byť.

Manipulátory TAWI dokážu spracovať plastové, papierové a jutové vrecia, škatule a kartóny, sudy, sudy a sudy, ako aj prepravky všetkých typov.

Vákuové zdvíhanie tiež odstraňuje riziko neopatrných nehôd alebo zranení na pracovisku spôsobených často ťažkým a opakovaným zdvíhaním, ktoré je potrebné pri preberaní prichádzajúceho tovaru. Riešenie TAWI vytvára bezpečnejšie a efektívnejšie pracovné prostredie, ktoré umožňuje každému operátorovi, bez ohľadu na veľkosť alebo silu, mať presnú a beztiažovú kontrolu aj nad najťažšou a najneskladnejšou taškou alebo vakom. A bez obmedzenia toho, kto čo môže zdvihnúť, je oveľa jednoduchšie dosiahnuť flexibilitu a rozmanitosť pracoviska.

Azda najdôležitejšie je, že zvýšenie produktivity a efektivity, ktoré poskytuje systém TAWI, spolu so znížením počtu žiadostí o úrazy na pracovisku a prestojov znamenajú, že naši zdvíhači sa zaplatia takmer okamžite a prispejú pozitívne k vášmu hospodárskemu výsledku – od okamihu tovar príde do závodu.