Manipulácia mäsa

Manipulácia mäsa alebo iných citlivých potravinových produktov? Systémy TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. ponúkajú niekoľko inteligentných riešení, ktoré uľahčujú manipuláciu bez kompromisov v hygienických požiadavkách.

– Manipulujte s blokmi mrazeného alebo čerstvého mäsa.
– Zdvíhajte, presúvajte a nakláňajte prepravky naplnené mäsom.
– Nerezové zdviháky zaisťujú optimálnu čistotu.

Maximalizujte manipuláciu s mäsom s minimálnou námahou

Potrebujete zdvihnúť a premiestniť mäso? Bez ohľadu na to, či je zabalené alebo rozbalené, manipulátor TAWI vám pomôže zdvihnúť a presunúť mäso s minimálnou fyzickou námahou a maximálnou čistotou.

Efektívna ručná manipulácia
Pokiaľ ide o mäso a iné potravinárske výrobky, často je pri ich výrobe potrebná ručná manipulácia. Manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. umožňujú ručnú manipuláciu bez námahy a ergonómiu, odbremeňujú zamestnancov od zdvíhania ťažkých bremien, aby sa mohli sústrediť na to, čo je dôležité. Uchopte bloky mäsa a bezpečne ich zdvihnite pomocou vákuového zdviháka. Alebo zdvíhajte a presúvajte prepravky naplnené potravinami pomocou zdvíhacích vozíkov TAWI alebo vákuových zdvíhačov s nástrojom na prepravky a iné nádoby. S potravinami je potrebné zaobchádzať s osobitnou starostlivosťou a rešpektom. Systémy TAWI vám pomôžu splniť špecifické požiadavky odvetvia a zefektívniť ručnú manipuláciu, aby sa zvýšila efektívnosť vašich operácií.

Špecifické požiadavky si vyžadujú špecifické riešenia
Vysoké požiadavky na hygienu a čistotu pri výrobe potravín si vyžadujú inteligentné riešenia prispôsobené prostrediam kontrolovaného potravinárskeho priemyslu. Produkty z nehrdzavejúcej ocele uľahčujú čistenie, riešenia na mieru pre prostredie čistých priestorov minimalizujú riziko kontaminácie a pomáhajú zabezpečiť hygienickú výrobu potravín.

Flexibilná výroba potravín
S prístupom k správnym nástrojom na efektívne zdvíhanie môže zdvíhať každý. Poskytnutie možnosti každému zamestnancovi manipulovať s ťažkým alebo nemotorným tovarom zvyšuje flexibilitu pracovnej sily a pomáha zvyšovať produktivitu. Zdvíhacie systémy TAWI sú navrhnuté pre užívateľa, ľahko prispôsobiteľné špecifickým priemyselným požiadavkám a individuálnym užívateľským potrebám. Inteligentné zdvíhanie a manipulácia pre flexibilnú a efektívnu výrobu potravín.