Ťažké pneumatiky

Zdvíhanie ťažkých pneumatík

Potrebujete zdvihnúť ťažké pneumatiky? TAWI ponúka riešenia na zdvíhanie, prepravu a umiestnenie pneumatík bez námahy a presne na miesto.

– Bezpečne uchopte pneumatiky z vonkajšej alebo vnútornej strany.
– Zdvíhajte, prepravujte a umiestňujte všetky typy pneumatík.
– Dosiahnite optimálnu mobilitu pomocou mobilných zdvíhacích systémov.

Narábanie s pneumatikami ľahko a bez námahy

Zdvíhajte a prenášajte pneumatiky bez namáhania tela, so systémami TAWI dosiahnete optimálnu kombináciu účinnosti, bezpečnosti a ergonómie.

Sila, presnosť a mobilita
Náš rad riešení pre manipuláciu s pneumatikami je navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim špecifickým potrebám. Ak je pre váš pracovný postup kľúčom presnosť, potom je zdvihák TAWI ten systém, ktorý vám dáva plnú kontrolu nad každým pohybom. Naše vákuové zdviháky ponúkajú rýchlu a jednoduchú manipuláciu s pneumatikami, keď je rýchlosť najdôležitejšia. Ak potrebujete prepravovať pneumatiky na veľkých plochách, potom zdvíhacie vozíky TAWI urobia túto prácu efektívnou a nenáročnou.

Každý môže zdvihnúť pneumatiky
S našimi užívateľsky príjemnými a inteligentnými riešeniami zdvíhania zvládne každý vo vašej firme pneumatiky, čím sa zvýši flexibilita vašej pracovnej sily a zabezpečí sa konzistentný pracovný tok.
Zdvíhanie a premiestňovanie ťažkých pneumatík počas pracovného dňa je náročná úloha, vďaka manipulátorom TAWI je to efektívne, jednoduché a ergonomické.

Rýchla návratnosť vašej investície
Investícia do zdvíhacieho riešenia od TAWI sa okamžite vráti; zvýšenie efektivity tým, že zabezpečíte, aby vaši zamestnanci mohli pracovať konštantným tempom celý deň, každý deň. Tým, že sa vyhnete pracovným úrazom, získate zdravších a šťastnejších zamestnancov a zároveň minimalizujete práceneschopnosť a prestoje vo vašej firme. Vaše výsledky budú ťažiť aj z výhody úplne flexibilnej pracovnej sily, kde každý zvládne ťažké a veľké pneumatiky.