Manipulácia paliet

Presúvajte palety rýchlo a efektívne

Efektívne nástroje na manipuláciu s paletami uľahčujú zdvíhanie a presúvanie paliet. Rýchle, bezproblémové a ergonomické.

– Bezpečné uchopenie.
– Rýchly a efektívny pohyb.
– Ergonomické zdvíhanie.

Zdvíhajte a presúvajte palety bez námahy a jednoducho

Potrebujete premiestniť prázdne drevené palety? Zdvíhajte a presúvajte rýchlo a bez námahy pomocou ergonomických nástrojov pre efektívnu manipuláciu s paletami.

Presúvanie paliet pomocou vákua
Manipulácia paliet pomocou vákua je rýchla a jednoduchá. Paletu bezpečne uchopte pomocou dvoch prísavných nôh umiestnených na vrchu palety a pohodlne ju zdvihnite jednoduchým uchopením za ergonomickú rukoväť. Presuňte paletu tam, kde ju potrebujete, zatiaľ čo vákuová technológia bezpečne udrží náklad za vás. Vďaka predĺženej alebo flexibilnej rukoväti sa ľahko dostanete tak ďaleko alebo vysoko, ako potrebujete, bez namáhania chrbta alebo ramien. Ovládajte výšku zdvihu končekmi prstov a ľahko uvoľnite náklad a umiestnite ho presne tam, kde ho potrebujete.

Vidlicový nástroj pre efektívnu manipuláciu s paletami
Lanový zdvihák vybavený špeciálnym vidlicovým nástrojom robí manipuláciu s paletou hladkou a pohodlnou. Lanový zdvihák TAWI je jedným z najrýchlejších zdvihákov na trhu a efektívne zrýchli manipuláciu s paletami a pomôže vám presúvať palety s veľkou presnosťou.
Prostredníctvom regulácie rýchlosti sa môžete rozhodnúť, ako rýchlo alebo pomaly sa musíte v ktoromkoľvek bode pohybovať, a ergonomická rukoväť robí zdvíhanie pohodlným a jednoduchým. Vďaka rýchlemu ovládaniu a zreteľnému brzdeniu môžete palety jednoducho umiestniť presne tam, kde ich potrebujete.

Kompletné paletové manipulačné systémy
Manipulujete s množstvom prázdnych paliet? Dovoľte nám navrhnúť kompletný systém manipulácie s paletami, ktorý bude integrovaný do vášho pracovného prostredia a efektívne urýchli manipuláciu s paletami vo vašom podnikaní. Žeriavové systémy TAWI sú prispôsobené pre vaše zariadenia a zaisťujú, že manipulačný systém bude pracovať s vami bez ohľadu na to, či sa rozhodnete zdvíhať pomocou vákuových alebo zdvíhacích zdvíhadiel. Naše prispôsobené riešenia zabezpečia ergonomické pracovisko a efektívnu manipuláciu s paletami každý deň.