Kovové profily

Manipulácia s kovovými profilmi alebo koľajnicami? Manipulujte inteligentnejšie s ergonomickými zdvihákmi TAWI, ktoré umožňujú manipuláciu so všetkými typmi kovových profilov.

– Ťažké zdvíhanie je jednoduché.
– Ergonomická manipulácia s ťažkým tovarom.
– Plná flexibilita s kompletnými systémami.

Jednoduché zdvíhanie a presúvanie kovových profilov

Potrebujete zdvihnúť nemotorné kovové profily? Zdvíhajte s presnosťou a kontrolou, ktorá zaisťuje bezpečný a efektívny pracovný postup.

Zdvihák na kovové profily
Urýchlite ručnú manipuláciu s kovovými profilmi pomocou rýchleho lanového zdviháku, ktorý umožňuje zdvíhanie až do 0,75 m/s. Široký výber nástrojov ponúka niekoľko spôsobov uchytenia profilov a nástroje je možné prispôsobiť vašim špecifickým potrebám. Lanový zdvihák zdvíha rýchlo a presne, čo zjednodušuje ručnú manipuláciu v akomkoľvek kovopriemysle. Ergonomická rukoväť poskytuje operátorovi plnú kontrolu nad bremenom a jednoduchou úpravou rýchlosti zdvíhania len jednou rukou.

Flexibilita a mobilita
Zaveste zdvíhač v stacionárnom alebo mobilnom žeriave v závislosti od toho, ako ďaleko potrebujete náklad presunúť. Žeriavové systémy TAWI ponúkajú prispôsobené riešenia, vytvorené pre vás a jednoducho integrované do vašich prevádzok. So žeriavovým systémom vytvoreným pre vaše zariadenia získate optimálnu mobilitu a slobodu premiestniť náklad kdekoľvek potrebujete.

Efektívne zdvíhanie
Systémy TAWI na ručnú manipuláciu s kovovými profilmi uľahčujú zdvíhanie pre každého. Keď ktokoľvek zvládne manipuláciu s ťažkými a nemotornými kovovými profilmi, získate flexibilnejšiu pracovnú silu, čím sa zníži riziko zbytočných prestojov. Zdvíhače TAWI urýchľujú ručnú manipuláciu a znižujú námahu zamestnancov, zabezpečujú ergonomické pracovné prostredie a produktívny pracovný tok.