Presun kotúčov

Presuňte kotúče

Presúvať kotúče odtiaľto tam? Pomôžeme vám premiestniť kotúče z bodu A do bodu B s minimálnou námahou a maximálnou rýchlosťou.

  • Robustné kolesá pre bezproblémovú prepravu.
  • Ergonomické rukoväte pre pohodlné používanie.
  • Výber nástavcov na uchopenie bremena.
  • Pohybové navijaky efektívne, ergonomické a bezpečné

Prepravujte kotúče bezpečne a jednoducho pomocou robustných a spoľahlivých zdvíhacích vozíkov TAWI.

Kotúče do 250 kg presúvate s minimálnou námahou a maximálnou presnosťou.

Pohyblivé kotúče

Potrebujete premiestniť kotúče v rámci vašich strdísk? Zdvíhacie vozíky TAWI sú robustné a silné, no napriek tomu sa ľahko ovládajú a pohybujú. Vysokokvalitné kolieska zaisťujú plynulý pohon a ergonomické rukoväte uľahčujú ovládanie vozíka bez ohľadu na to, aký ste vysoký alebo nízky. Náš kompletný výber nástrojov na manipuláciu s kotúčmi vám umožní vybrať si nástroj, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Uchopte kotúče v jadre alebo ich uchopte zo strán. Pomocou zdvíhacích vozíkov TAWI je možné bezpečne prepravovať akýkoľvek typ kotúča s hmotnosťou do 250 kg.

Ergonomický a bezpečný

Zdvihák TAWI vám umožňujú prepravovať kotúče ergonomickým spôsobom. Vysoké, naklonené rukoväte zaisťujú ergonomickú polohu bez ohľadu na to, aký vysoký je operátor. Robustné, kvalitné kolieska uľahčujú tlačenie a otáčanie vozíka. Spoľahlivý brzdový systém zaisťuje, že zdvihák zostane stáť, keď to potrebujete, a funkcia SafeDrive okamžite zastaví zdvíhač, ak náklad narazí na predmet.

Obmedzenia a certifikácie

Ste obmedzení špecifickými obmedzeniami alebo nariadeniami? Všetky naše navijákové zdviháky sú dostupné aj z nehrdzavejúcej ocele a možno ich prispôsobiť tak, aby spĺňali špecifické priemyselné požiadavky, ako je ATEX alebo špecifické IP. Naše produkty sú navrhnuté s ohľadom na používateľa, ľahko sa prispôsobia vášmu prostrediu alebo upravia tak, aby spĺňali veľmi špecifické požiadavky.