Drevené dosky

Jednoducho dvíhajte a prenášajte drevené dosky

Spoločnosť Albertina Packaging, s.r.o. ponúka široký sortiment vákuových zdvíhacích produktov TAWI na zdvíhanie a manipuláciu s drevom, doskami, preglejkami a drevenými doskami s minimálnym úsilím a maximálnou produktivitou.

  • Maximálny zdvih s minimálnou námahou.
  • Bezpečné uchopenie pre efektívne a spoľahlivé zdvíhanie.
  • Rozsah pohybu pre najvyššiu presnosť a flexibilitu.

Jednoduchá ergonómia manipulácie drevených dosiek a panelov

Vákuový manipulátor TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. môže zdvíhať, nakláňať a otáčať panely alebo dosky dreva, čím poskytuje bezpečné a ergonomické zdvíhanie týchto ťažkých produktov. Vákuový manipulátor TAWI, je schopný premiestňovať drevené dosky až do hmotnosti 500 kg horizontálne a až do 250 kg vertikálne. Tým uľahčuje toto ťažké zdvíhanie a poskytuje veľký rozsah pohybu a presnosť.

Super sila, super presnosť

Zdvíhanie a premiestňovanie plochých drevených výrobkov si vyžaduje veľkú silu a obratnosť. Presné umiestnenie týchto ťažkopádnych produktov si tiež vyžaduje vysokú úroveň presnosti manipulácie. Nikde to nie je evidentnejšie ako v drevárskom priemysle, kde je každodennou požiadavkou zdvíhanie a presúvanie veľkých a ťažkých kusov primárnej produkcie a drevených panelov s hmotnosťou až do 250 kg. S riešením zdvíhania vákuovej prísavky TAWI máte dokonalú kombináciu sily a presnosti, ktorá umožňuje jednému zamestnancovi jednoducho, ergonomicky a bezpečne manipulovať s veľkými doskami a hranolmi z dreva.

Zdvojnásobenie pracovnej sily

V minulosti boli, na zdvíhanie, otáčanie a ukladanie ťažkých drevených panelov alebo dosiek, potrební minimálne dvaja zamestnanci. Teraz s multifunkčným zdvíhacím zariadením TAWI môže jeden zamestnanec ľahko manipulovať s veľkými drevenými výrobkami s hmotnosťou až do 270 kg.

S vákuovým manipulátorom TAWI môže jedna osoba manipulovať s drevenými výrobkami až do hmotnosti 250 kg, pričom ich nakloní o celých 180 stupňov. Ovládacie prvky rukoväte sú ergonomicky navrhnuté a plne integrované s kladkostrojom, čo umožňuje operátorovi jednoducho manévrovať so strojom. Stlačením tlačidla môže operátor aktivovať podtlak, zdvihnúť/spustiť, ovládať úroveň podtlaku alebo nakloniť a uvoľniť náklad. S doskami a panelmi všetkých hustôt a rozmerov sa manipuluje rovnako dobre.