Viaceré krabice a boxy

Albertina Packaging, s.r.o. ponúka široký sortiment vákuových manipulátorov TAWI, špeciálne navrhnutých na zníženie úrazov na pracovisku a na umožnenie rýchlej manipulácie a nakladania s viacerými škatuľami a kartónmi.

– Efektívna manipulácia s viacerými krabicami.
– Presné, bezpečné uchopenie a umiestnenie.
– Prispôsobiteľnosť tak, aby vyhovovala rôznym veľkostiam a tvarom krabíc a boxov.

Bezpečnosť v číslach

Manipulácia viacerých krabíc a boxov súčasne je samozrejme veľmi efektívna z hľadiska času a zdrojov, ale kladie nároky na personál aj vybavenie. Riešenia od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o. prostredníctvom vákuového manipulátora TAWI umožňujú rýchle a presné zdvíhanie a prenášanie mnohých krabíc a boxov súčasne bez obetovania ergonómie alebo bezpečnosti. Naše riešenia umožňujú operátorovi jednoducho zdvihnúť niekoľko krabíc súčasne bez ťažkej ručnej manipulácie a bez rizika poškodenia ich obsahu.

Dvojnásobná práca za polovičný čas
S ergonomickými vákuovými manipulátormi TAWI môžete bezpečne a jednoducho premiestňovať veľké množstvo krabíc rôznych veľkostí a hmotností v rekordnom čase. Náš bočný zdvihák dokáže manipulovať s dvomi alebo tromi alebo viacerými krabicami súčasne, pričom počet krabíc, ktoré možno zdvihnúť, sa líši v závislosti od veľkosti a hmotnosti krabíc.

Rýchlejšie, silnejšie, lepšie
Bočné sacie hlavy sú nastaviteľné, aby umožnili manipuláciu s rôznymi veľkosťami a tvarmi krabíc alebo kartónov. Vákuová manipulácia TAWI umožňuje vašim zamestnancom zdvíhať viacero škatúľ rýchlejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým a sú prispôsobiteľné tak, aby umožňovali ľahké zdvíhanie širokého spektra tovaru. Naše zdvíhače s viacerými krabicami možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali vášmu pracovnému postupu alebo fyzickým požiadavkám.

Navrhnuté tak, aby fungovali tak, ako pracujete
Žiadne dve manipulácie nie sú rovnaké. To je dôvod, prečo sme vyrobili viac boxové zdvíhadlá TAWI tak, aby boli čo najflexibilnejšie a umožnili ich prispôsobenie vašim zariadeniam a integráciu do vášho existujúceho pracovného toku. Naše zdvíhače sú vhodné pre ľavákov aj pravákov a môžete s nimi ľahko manipulovať so všetkými veľkosťami krabíc, pričom ich uchopíte zhora alebo zboku s flexibilitou a presnosťou.

Riešenia manipulácie viacerých krabíc a boxov TAWI boli navrhnuté v spolupráci s našimi klientmi, čím sa zaisťuje, že naše produkty spĺňajú skutočné výzvy, s ktorými sa stretávajú operácie nakladania a presúvania. Navyše, viacboxový manipulátor TAWI vyžaduje minimálne množstvo tréningu, čo používateľom umožňuje sa zapojiť do pracovného procesu v priebehu niekoľkých minút po zaškolení.