Preklápacie sudy

Potrebujete natočiť sudy, aby ste ich uložili do vodorovnej polohy, alebo nakloniť, aby ste vyprázdnili obsah do mixéra? Manipulátory TAWI od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o., vám umožňujú zdvihnúť sudy všetkých veľkostí a polohovať ich tak ďaleko, ako to potrebujete.

– Mobilná a flexibilná manipulácia so sudom.
– Bezpečné a ľahké naklápanie a otáčanie všetkých typov nádob.
– Ergonomické nástroje pre efektívne zdvíhanie a manipuláciu.

Flexibilná manipulácia so sudmi a barelmi

Pomocou inteligentných nástrojov Tawi od spoločnosti Albertina Packaging, s.r.o, ktoré vám umožňujú zdvíhať, nakláňať a otáčať sudy prakticky bez námahy, môžete urýchliť manipuláciu s nádobami a vytvoriť ergonomické pracovné prostredie.

Sudy a barely všetkých tvarov a veľkostí
Bez ohľadu na to, s akým typom sudov, barelov alebo vedier pracujete, máme nástroj, vďaka ktorému bude vaše zdvíhanie jednoduché a efektívne. Všetko od malých vedier s farbou až po veľké sudy s olejom alebo sa dá rovnako ľahko uchopiť pomocou našich zdvíhacích nástrojov. Aby sme umožnili nakláňanie a otáčanie bubnov, uchopíme ich zvonku, čo poskytuje plnú flexibilitu pri otáčaní a nakláňaní nákladu tak ďaleko, ako je to potrebné.

Mobilné zdviháky sudov a barelov
Pre úplnú voľnosť pohybu odporúčame manipuláciu s nádobami pomocou manipulačných vozíkov TAWI. Tieto robustné zdvíhadlá zvládnu nádoby až do 200 kilogramov (litrov) a umožnia vám otočiť alebo nakloniť náklad tak, ako potrebujete.
Naprogramujte si uhol natočenia podľa svojich predstáv alebo pracujte s nekonečným otáčaním. Zdvihák sa ľahko prispôsobí vašim špecifickým potrebám. Pri práci v citlivom prostredí so špecifickými sanitárnymi požiadavkami je model z nehrdzavejúcej ocele pravdepodobne najlepším riešením, ale môžeme tiež prispôsobiť manipulátor tak, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám odvetvia.