Manipulácia viacerých sudov

Manipulujte jednoducho so všetkými druhmi nádob,sudov, kanistrov alebo kontajnerov v skupinách po dvoch alebo viacerých. Naše všestranné manipulátory dokážu zvládnuť takmer všetky sudy a barely, ktoré potrebujete presunúť, čím sa zvyšuje efektivita ich manipulácie v skupinách.

– Inovatívne riešenia pre časovo efektívne zdvíhanie a manipuláciu.
– Ergonomické nástroje na manipuláciu s viacerými nádobami.
– Cenovo výhodná ručná manipulácia s tovarom a materiálom.

Všestranné nástroje na efektívnu manipuláciu so sudmi

Zrýchlite manipuláciu so sudmi zdvihnutím niekoľkých sudov naraz. Naše zdvíhacie nástroje uľahčujú zdvíhanie skupín sudov alebo vedier, rýchlo a efektívne.

Efektívna manipulácia so sudmi

Zdvíhanie pomocou vákuových manipulátorv je jednoduché, udržateľné a efektívne. So špeciálnymi prísavnými nožičkami, navrhnutými pre vaše potreby, môžete naraz zdvihnúť niekoľko sudov alebo barelov, čo efektívne urýchli váš pracovný tok. Viaceré prísavky zaisťujú bezpečné uchopenie každého sudu, zatiaľ čo operátor zdvihne celú skupinu jednoduchým uchopením ergonomickej rukoväte, ktorá presne ovláda výšku zdvihu.

Ergonomický a užívateľsky prívetivý

Naše vákuové manipulátory sú navrhnuté tak, aby uľahčili zdvíhanie a manipuláciu. Nielen že odbremenia operátora od hmotnosti nákladu, ale aj sa skutočne ľahko používajú. Každý sa môže naučiť ovládať vákuový manipulátor TAWI za pár minút.
Ergonomická rukoväť je rovnako pohodlná pre ľavákov aj pravákov a možnosť flexibilnej alebo predĺženej rukoväte zaisťuje ergonomickú pracovnú polohu pre všetky typy zdvihákov.

Bezpečné a presné zdvíhanie
Manipulácia so sudmi naplnenými chemikáliami, farbami, potravinami či nápojmi kladie vysoké nároky na bezpečnosť zamestnancov. Možnosť zdvihnúť niekoľko sudov alebo barelov spolu samozrejme zvašuje efektivitu, ale na zaistenie bezpečného zdvíhania potrebujete aj presnosť. Naše nástroje na zdvíhanie viacerých sudov sú navrhnuté tak, aby vždy bezpečne držali bremeno a bez ohľadu na to, či používate vákuový alebo lanový zdvihák, vždy budete môcť bremeno ovládať s presnosťou. Lanový zdvihák ponúka variabilnú reguláciu rýchlosti, ktorá vám umožňuje rozhodnúť sa, ako rýchlo alebo pomaly sa budete pohybovať v akomkoľvek okamihu. Ak pracujete v citlivom prostredí, na zaistenie optimálnej čistoty môže byť preferovanou voľbou zdvihák z nehrdzavejúcej ocele. Splníme vám všetky potreby, nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek.