Preklápacie prepravky

Potrebujete nakloniť prepravky, aby ste vyprázdnili ich obsah? Manipulátory TAWI uľahčujú presnú manipuláciu s prepravkami, zdvíhajú a nakláňajú ich presne tam, kde ich potrebujete.

– Uchopenie prepravky pomocou robustného vidlicového nástroja.
– Elektrické alebo manuálne sklápanie na vyprázdnenie obsahu.
– Plná mobilita so zdvíhacími vozíkmi.

Efektívna manipulácia prepraviek s funkciou nakláňania

Manipulácia s prepravkami by mala byť jednoduchá a efektívna. Zdvíhače TAWI vám umožňujú zdvíhať a nakláňať prepravky s optimálnou presnosťou a minimálnou námahou.

Mobilná manipulácia s prepravkou
Potrebujete premiestňovať prepravky po svojich zariadeniach, dvíhať ich, aby ste dosiahli vysoké police, a nakláňať, aby ste vyprázdnili ich obsah? Manipulačné vozíky TAWI sú robustné, no ľahko ovládateľné a poskytujú vám úplnú slobodu pohybu, s nákladom alebo bez neho. Vidlicový nástroj je ideálny na zdvíhanie prepraviek, pričom ich bezpečne drží, keď manipulátor zdvíha náklad. Naše špeciálne nástroje na naklápanie prepraviek ponúkajú manuálne alebo elektrické naklápanie pre ľahké vyprázdňovanie prepraviek. Pomocou funkcie QuickLoad možno zdvíhač naprogramovať tak, aby sa zastavil v presnej výške, ktorú si želáte, čím sa zvýši presnosť manipulácie s prepravkami.

Zdvihák prepraviek
Potrebujete zdvihnúť a nakloniť prepravky vo vašej výrobnej linke? lanový zdvihák TAWI s nástrojom na prepravku uľahčuje a zefektívňuje manipuláciu s prepravkami a umožňuje vám zdvíhať prepravky s optimálnou presnosťou.

Funkcia naklonenia vám umožní uvoľniť a nakloniť prepravku, aby ste vyprázdnili obsah s minimálnym úsilím. Tento nástroj vám pomáha udržať plnú kontrolu nad prepravkou prostredníctvom zdvihnutia a naklonenia, vďaka čomu je manipulácia s prepravkou bezpečná a jednoduchá. Netreba byť veľký a silný, kladkostroj zvládne až 120 kg prakticky bez fyzickej námahy obsluhy.

Manipulácia s prepravkami v obmedzených prostrediach
Prepravky sa často používajú pri výrobe potravín a v iných odvetviach s vysokými hygienickými požiadavkami. Preto ponúkame zdvíhacie riešenia prispôsobené týmto čistým prostrediam. Všetky naše zdviháky sú dostupné z nehrdzavejúcej ocele a môžu byť upravené tak, aby spĺňali špecifické požiadavky priemyslu. Pevne veríme, že zdvíhanie bude jednoduché, pre každého a kdekoľvek