Dvíhanie paliet

Efektívna manipulácia a zdvíhanie paliet

S ergonomickým zdvihákom paliet je manipulácia s drevenými paletami jednoduchá a efektívna. Úspora času a úsilia na dôležitejšie úlohy.

– Zdvíhanie bez námahy.
– Ergonomické a užívateľsky prívetivé nástroje.
– Efektívne operácie, každý deň.

Efektívna manipulácia s paletami

Strávte menej času a úsilia manipuláciou paliet. Zdviháky paliet TAWI vám umožňujú zdvíhať drevené palety rýchlo, jednoducho a bez námahy.

Vákuový manipulátor paliet
Zdvíhanie paliet pomocou vákua je rýchle a jednoduché. Dve prísavné nožičky umiestnené na vrchu palety zaisťujú bezpečné uchopenie, takže paletu môžete rýchlo zdvihnúť a umiestniť tam, kde ju potrebujete. Užívateľsky príjemná rukoväť uľahčuje ovládanie zdviháka, rovnako pohodlné pre ľavákov aj pravákov. S predĺženou alebo flexibilnou rukoväťou ľahko dosiahnete tak ďaleko alebo tak vysoko, ako potrebujete, bez toho, aby ste zaťažovali chrbát alebo ramená.

Zdvíhanie paliet pomocou vidlicového nástroja
Špeciálny vidlicový nástroj používaný na lanovom zdviháku vám umožní zdvíhať palety hladko a pohodlne, s optimálnou presnosťou. Lanový zdvihák TAWI je jedným z najrýchlejších zdvihákov na trhu a efektívne urýchli vašu manipuláciu s paletami.
Ovládanie s premenlivou rýchlosťou vám umožňuje rozhodnúť sa, ako rýchlo alebo pomaly sa musíte pohybovať, a vďaka ergonomickej rukoväti je zdvíhanie pohodlné a jednoduché. Rýchla obsluha a zreteľný brzdný účinok zjednodušujú umiestnenie tovaru.

Zdvíhacie systémy navrhnuté pre vás
Manipulácia množstva paliet? S našimi prispôsobenými žeriavovými systémami môžeme navrhnúť kompletný zdvíhací systém, ktorý zjednoduší manipuláciu s paletami vo vašom podniku. Systém je vytvorený špeciálne pre vaše zariadenia, ľahko sa integruje do vášho pracovného prostredia a efektívne urýchli manipuláciu s paletami. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete používanie vákuových alebo lanových zdvihákov, systém zaistí ergonomickú a efektívnu manipuláciu s paletami každý deň.

Vhodné typy manipulátorov