Všestranné kontajnery

Manipulátory na všetky nádoby a kontajnery

Bez námahy a jednoducho zdvihnite a presuňte všetky druhy nádob, kanistrov alebo kontajnerov. Naše všestranné manipulátory dokážu zvládnuť takmer akýkoľvek kontajner, ktorý potrebujete zdvihnúť.

– Flexibilné riešenia pre efektívne zdvíhanie.
– Ergonomické nástroje na manipuláciu s nádobami.
– Vždy efektívne, udržateľné a bezpečné.

Manipulácia s kontajnermi bez námahy

Zdvíhanie kontajnerov rôznych tvarov a veľkostí by malo byť jednoduché a efektívne. Zdvíhače TAWI vám pomôžu zvládnuť takmer všetky typy kontajnerov.

Všestranné vákuové manipulátory
Vákuové manipulátory TAWI sú veľmi všestranné a možno ich použiť na zdvíhanie väčšiny typov kontajnerov a kanistrov. Ľahko uchopte nádoby zhora alebo zboku, zdvihnite jednoduchým uchopením jednou rukou a umiestnite náklad presne tam, kde ho potrebujete. Naše vákuové zdviháky zaisťujú dobrú, ergonomickú pracovnú polohu a sú také jednoduché, že sa každý naučí ovládať zdvihák v priebehu niekoľkých minút.

Vďaka vákuovým zdvíhačom je zdvíhanie nádob bez námahy a jednoduché a pomáhajú urýchliť pracovný tok bez namáhania zamestnancov. Zdvíhače umožňujú dvíhať každému, nie je potrebné byť veľký alebo silný, keď je zdvíhanie bez námahy. To pomáha vytvoriť rovnocenné pracovisko s flexibilnou pracovnou silou, ktorá môže ľahko prepínať medzi pozíciami.
Presnosť so zdvihom

Potrebujete zdvihnúť a umiestniť kontajnery na veľmi špecifické miesto? Náš drôtený kladkostroj TAWI patrí medzi najrýchlejšie kladkostroje na trhu, ľahko manipuluje s väčšinou typov kontajnerov alebo nádob s optimálnou presnosťou.

Ergonomická rukoväť poskytuje plnú kontrolu nad vašou záťažou, umožňuje vám jednoducho nastaviť rýchlosť a opatrne umiestniť nádoby presne tam, kde ich potrebujete. Lanový kladkostroj TAWI možno použiť spolu so širokým výberom náradia v závislosti od toho, aký typ kontajnerov potrebujete zdvihnúť.
Spoľahlivé operácie

Zdvíhadlá TAWI sú udržateľné a spoľahlivé nástroje, ktoré udržia vaše operácie v prevádzke za každých okolností. Všetky naše zdvíhače sú vysokokvalitné a nákladovo efektívne riešenia, ktoré pomôžu zabezpečiť spoľahlivú prevádzku. Zdvíhače prispievajú k flexibilnej pracovnej sile, kde môže zdvihnúť každý, a účinne pomáhajú predchádzať zbytočným prestojom vo vašej výrobnej linke. Udržujte svoje operácie v prevádzke s efektívnymi zdvíhacími riešeniami pre manipuláciu so všetkými typmi kontajnerov a kanistrov.